Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak a gazdag pasik érdekeljenek? Ne őket akarjam eszeveszettül?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves lány vagyok.

Sajna a szüleim rengeteget (kb. minden nap)veszekednek a pénzen, és ez is hozzájárult a pénzéhességemhez. De nem csak erről van szó, hanem arról, hogy úgy érzem a pénz tud csak biztonságot adni. Nézem a beteg gyerekeket és eszembe jut az, hogy pénzzel nagyobb eséllyel meglehetne őket menteni és olyanok jutnak eszembe, hogy mi lesz ha a férjem nem lesz gazdag és majd ha ne adj Isten beteg lesz a gyerekem nem tud majd segíteni, nem tud intézkedni... Nem a drága bundák, ékszerek lebegnek a szemem előtt de egész egyszerűen kétségbe esek a gondolattól, hogy pénz nélkül maradunk. És e-miatt csak is gazdag férfit akarok majd magam mellé aki majd mindent el tud intézni és meg próbál megoldani mindent. Szerintetek undorító vagyok?


2014. aug. 18. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pénzmánia. Kezeltesd magad.
2014. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj te gyökér, nem vagyok kva. Nem akarok anyádozni, mert sajnálom azt a nőt akinek ilyen a gyereke. Képzeld volt már gazdag barátom, de szakítottam vele mert egy kis nyuszi volt akivel nem lehetett beszélgetni csak vigyorgott rám, hát ok cső. Legyen annyira gazdag, hogy vészhelyzet esetén bármit eltudjon intézni AMIT CSAK LEHET A PÉNZZEL.
2014. aug. 18. 22:15
 13/21 anonim ***** válasza:
akkor ne csak simán gazdag pasit keress hanem olyat akinek nagy hatalma is van és befolyásos az még többet tudd segíteni
2014. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De milyen veszély? Atomtámadás? Az ellen nem véd!
2014. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Apollyon

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 22:17

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mit tegyek, hogy ne csak a gazdag pasik érdekeljenek? Ne őket akarjam eszeveszettül?

"Na ide figyelj te gyökér, nem vagyok kva. Nem akarok anyádozni, mert sajnálom azt a nőt akinek ilyen a gyereke. Képzeld volt már gazdag barátom, de.."

Az üzenet szövege: pánikbeteg selejt féreg :) gyógyszert szeded hulladék? a csóró senki anyádékat én sajnálom.nyomorék beteg lányuk van.:/ :D haha remegős!


Fogadjunk szegény fiú vagy és most rajtam vezeted le a dühödet. Hidd el nem akarlak bántani de nem kéne így írkálnod nekem sajnos van okom, hogy ilyen vagyok. DE esküszöm ha gazdag lennék adnék belőle neked is vagy 200000 ft.-t.

2014. aug. 18. 22:20
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
haha nem vagyok szegény de ez tetszett :D
2014. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most kapsz először ilyen levelet? Szokj hozzá, ez a GYK :)


Egyébként pedig nem védem szerencsétlent, de te is táma-

dó hangnemben léptél fel, bár kultúráltabban.

2014. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
csak szemtelen voltál arra írtam :)
2014. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De ő kezdte :)
2014. aug. 18. 22:35
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
én segítettem csak :) amit az orvosok nem tesznek meg veled és a gyógyszerek sem.Nem kell ezért támadni.Jó szándék vezet engem.Aki vesztesnek születik az vagy kitör vagy az marad :) láthattad otthon.
2014. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!