Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a titka a boldog párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a boldog párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
19l 20f , mi a boldog párkapcsolat titka? :D mit tegyen meg és mit ne a másik fél értetek, mi azami már irritáló és mi az ami bunkóság? mik lehetnek szakítóokok amikre érdemes odafigyelni? minden normális válaszért hálás vagyok és emgy a zöld pacsi értük :)
2014. aug. 19. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szex
2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeket nem lehet elmagyarázni, van pár dolog, mint pl a hűség, kommunikáció, kompromisszum, de az alappilléreket a két fél építi fel a saját maga módján...
2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szex, bizalom, szuverenitás biztosítása, kompromisszum készség ...
2014. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha rájöttél áruld el nekem is.
2014. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kommunikáció, hűség, megbízhatóság, tolerancia, kompromisszum, tisztelet, figyelmesség.

Az, hogy ki mennyire érzékeny, azt majd megtapasztaljátok.

2014. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a feleség és a szerető ne ismerjék egymást...vagy legyenek ikrek
2014. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos NINCS ilyen recept. Mindegyik kapcsolatban mások az elvárások, mások a szakítóokok. Sőt, ugyanannak a kapcsolatnak az előrehaladtával is változhatnak ezek a dolgok. Szerintem élvezzétek, hogy vagytok egymásnak, ne a leselkedő veszélyeket keressétek, hanem mindig csak az aktuális akadályokra koncentráljatok. Nálunk valahogy úgy működik, hogy kialakultak bizonyos szabályok, amik idővel változnak, módosulnak, de irányadóak. Elég korán, néhány hónapos együttjárás után elkezdtünk álmodozni, hogy hogyan is szeretnénk mi majd egyszer valamikor élni. Azóta is azt az álmot építgetjük, és most úgy néz ki, hogy kb. 20 év, és megvalósítjuk azt, amiről 8 éve még azt hittük, hogy gyermekded álmodozás, és úgyse lesz belőle semmi. Azt hiszem, nálunk ez a közös álom, ami a kétséges időkben előre lendített minket. Csakhogy egyáltalán nem biztos, hogy ez másnál is működik. 26/N
2014. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinteség.
2014. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!