Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar összeköltözni velem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Van egy pasim 25 éves. Együtt vagyunk 5 éve. Én már szeretnék vele összeköltözni, lenne is hova mennünk, de ő nem akar. Mindig csak annyi a válasza hogy nem tudom miért. Szerintem már nem szerelmes. Nagyon szeretem és én együtt szeretnék vele lenni. De ő nem akarja. Szerintetek mit tegyek? Valami tanács?
2012. dec. 14. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Mert most külön házban/albérletben él?

Akkor érthető.

2012. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
28%
gondolom mert vagy annyira nehéz eset h a heti x találkozás is bőségesen elég legyen így 5 év után nem h még 1ütt is lakjatok :)
2012. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán szabad ember, nem az, aki azt csinálja mait akar, ha nem az, aki nem csinálja amit nem akar!
2012. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
*amit
2012. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kezdi unni a kapcsolatot,és az összeköltözés már sok lenne neki.....
2012. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vszinüleg igy kényelmesebb neki. Igy is vagy neki amikor csak megkiván odatartod, ha meg olyan programja van, nem vagy akadály.
2012. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez baj. Nem mondom, hogy egyből ultimátumot adnék, de nem létezik, hogy 5 év után ne tudja, hogy össze akar e költözni veled vagy sem.

Próbáld megbeszélni vele..újra és újra.

2012. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A "nem tudom miért" egy 15 éves kamasz fiú válasza lehetne maximum, de nem egy 25 éves férfié. Tudja ő az okát biztosan, csak nem akarja neked is őszintén megmondani.
2012. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem neki ez így a legkényelmesebb,ha van valami program,akkor nem kell bejelentenie hogy el akar menni,nem kell időre hazaérnie......van olyan pasi,aki nem részesíti előnyben az összeköltözés gondolatát ,de 5 év után,igazán megindokolhatná,hogy neki ez miért nem tetszik...szeretnél vele összeköltözni,de ő ezek szerint nem....gondolom megkérni,elvenni sem akar majd

ha te ezt így el tudod fogadni.....ha nem,szerintem ideje lenne átgondolni,hogy elvesztegettél az életedből 5 évet feleslegesen.

2012. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elég éretlen a srác még és ehhez párosul egy elköteleződéstől való félelem is. 5 év után azért elég baj, hogy nem akarja az összeköltözést.

Mivel az időd telik, és lakva ismerszik meg az ember ezért lényegében az sem biztos még ebben a helyzetben, hogy valóban összeilletek-e, valóban megéri-e időt vesztegetned olyanra az életedből akinek nem biztos, hogy igazán kellesz.

Én ezeken gondolkodnék el, hogy valóban ő-e számomra az az ember, aki megérdemel, aki mellett elköteleződnék esetleg. Mivel látszólag ő ténylegesen elköteleződni nem akar, ezért erősen átgondolnám a dolgokat, leülnék vele beszélni erről, és ha nem változna, akkor véget vetnék ennek.


Szóval üljetek le és beszéljetek komolyan erről, hogy kinek mik a tervei a másikkal és ha ez nem passzol, akkor váljanak el útjaitok. Mivel így lesz esélyed megtalálni azt, aki sokkal hamarabb is keresné a lehetőséget, hogy összeköltözhessen veled és örömmel köteleződne el melletted.

22/L

2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!