Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar összeköltözni, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összeköltözni, ezt hogy vegyem?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 év múlva szerettem volna összeköltözni párommal, azt hittem ez normális, de erre azt reagálta, hogy neki nem érné meg azt fizetni, így nem tudná magát megszedni (szűlőkkel élünk most mindketten külön-külön)2 és fél éve vagyunk együtt most...én 20l, ő 27f
2014. aug. 19. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
utolsó, ne vegyél rá mérget.... bármi közbejöhet. Csak azért mondom, hogy ne éld bele magad....mert csalódhatsz is. Nem jó mindent megtervezni, mert lehet másképp alakul, és itt most nem arra gondolok hogy a pasid elhagy.
2014. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy bármi közbejöhet, de ez több éves TERV, ezért is nem mondtuk, hogy melyik évben mi lesz, mert mindenre felkészülünk! Ha ez ment, akkor a többi is fog, mások is így csinálják, csak ők max nem beszélik meg, csak sodorja őket az ár, de a végeredmény ugyanaz :)
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok


Az a baj, hogy a "szeret veled lenni, de a dolgok változhatnak" kijelentésnek nagyon olyan szaga van, amit többen mondtak, hogy jó vagy, amíg nem talál kedvére valóbbat. Sajnálom, ha ez van, de ne hagyd, hogy húzza az idődet. Ha nem hajlandó a következő szintre lépni, és neked a mostani helyzet érthető módon nem jó, akkor szerintem szakíts. Nekem abból ami itt kiderült úgy tűnik, hogy nem illetek össze, illetve szinte biztos vagyok benne, hogy a barátod már nem szeret (legalábbis nem úgy ahogy egy közös jövőhöz kéne). Nem tudod megjavítani, amit ő nem akar megjavítani.

2014. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nyuszli válasza:
100%
Kedves kérdező! Ugyanez a szitu, csak több mint 4 évvel a hátam mögött...3 napja vége is lett a kapcsolatunknak. Nem láttam a törekvését arra, hogy egyszer végre közös életünk legyen, csak a kifogásokat, legfőképpen anyagi téren Hozzáteszem, Ő nem keres rosszul, és én is dolgozom. Lehetetlen volt meggyőzni, hogy két fizetésből ki tudjuk fizetni a lakásunkat."Nem szabad elkapkodni" duma volt vagy ezerszer. Reménykedtem hátha... de esze ágában sem volt. Ráadásul Ő is a szüleivel él...Csak most jöttem rá, hogyha egy anya nem engedi el a fiát, akkor minden párkapcsolata zátonyra fog futni...( Ő 28 éves, én 23 vagyok)
2014. aug. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
még ha azt mondtam volna, hogy most rögtön akarom...de nem, nincs munkám se most...csak annyit mondtam, hogy majd szeretnék később, ha lesz munkám...nála szerintem azzal nincs gond, hogy anya ne engedné el, habár ők is eléggé úgy nevelték, hogy majd a fiuké lesz a ház...
2014. aug. 21. 10:26
 16/16 Nyuszli válasza:
Hidd el, ugyanígy kezdődött nálam is... Én, naív, ostoba lány lévén elhittem, mikor kijelentette hogy "Nem szabad elkapkodni..." az csak bizonyos időre vonatkozik...Nem pedig több mint 4 évre...De ez nem jelenti azt, hogy Nálatok is így lesz, nagyon drukkolok, hogy kapjon észbe a párod, és rendeződjön ez a kérdés köztetek.
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!