Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a barátom, valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Van ez az ask.fm nevezetű oldal. Én is, ő is tagjai vagyunk, én nem használom túl gyakran, de ő valahogy ott "híres" lett és "rajonganak érte", meg nagyon szeretik, stb. Új barátai lettek, így neten keresztül ismerte meg őket. Nemcsak szerintem, de az anyukája és a húga szerint is megváltozott és azóta menőnek képzeli magát, pedig előtte egy szerény fiú volt és most már a haja is ez a páwa stílusú valami felé megy. Ő azt mondja, nem azért osztja meg azon az oldalon, hogy mikor hová megy, de szerintem nagyon is... Eddig mem igazán szerette Pestet, most felment és a plázában mászkált, élvezte, hogy odamennek hozzá közös képet csinálni (?!) meg hogy felismerték.

Annyira szeretném, hogy a régi énje visszatérjen, de azt mondta, vágyik a városi életre meg minden (amúgy falusi). Most elmegy koliba és csak hétvégente fogunk találkozni, eddig minden nap.. az iskolában.

Tudom, hogy ő nem tenne semmit a hátam mögött, de ahogy kiírogatja, hogy mikor hol lesz, mit csinál, kijön-e valaki, a kislányok egyből ugranak rá. Félek, hogy elveszítem őt és emiatt mindig rossz érzésem van. Amíg nem volt ask.fm-je, ilyen gondjaink nem nagyon voltak...

Azóta sok mindenen összeveszünk. Még mikor összejöttünk, megígérte, hogy nem megy annyit bulizni, ehhez képest most megint újra elkezdett járkálni (én nem vagyok bulis típus, annyira nem is baj), csak van, hogy utólag szól, hogy jaa, elmentünk haverommal meg ilyenek.:/


Valaki volt hasonló helyzetben, vagy tud adni ötletet?:/



2014. júl. 27. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd őt..ha igazán szeret észhez fog térni

Mond meg neki,hogyha nem lesz a régi akkor szakítotok vagy valami.

Lehet hogy utánna megjön az esze.

2014. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon makacs. Gondolkoztam már ilyenen, hogy szakítással "fenyegetem" vagy ilyesmi, de tudom, hogy szeret és én is őt, így nem tudnám megtenni. Már elég régóta együtt vagyunk és nem nagyon tudom elképzelni, hogy mással legyek, annak ellenére, hogy néha szörnyen bosszant, hogy nem velem beszél, hanem az askon lóg.
2014. júl. 27. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos ilyen. AKi egyszer belekóstol abba, hogy milyen ha körberajongják, az nem fog újra a magányos, önbizalomhiányos énjére vágyni.

Az egyetlen dolog ami itt számíthat még, hogy mennyire szeret. Elvileg ennek nem kellett volna változnia..

2014. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeret, ezt mondja is. De annyira makacs, a családjára és rám sem hallgat és félek, hogy így előbb-utóbb elveszítem. Mert úgy érzi, mindig mindenben neki van igaza. Ő ugyanezt mondja rólam, persze igaz néha rám is, de rám nem mondja, csak ő, viszont róla az egész családja elismeri, hogy megváltozott. Ő mégis az újonnan szerzett netes haverok véleményére ad.
2014. júl. 27. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd el ask jelszavát...Ès tiltasd le:)
2014. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, őszintén, mondd meg, hogy nem vagy boldog(?) így.

Vagy csak simán kerüld egy ideig, ne legyél vele undok, vagy valami, de ne mutass iránta érdeklődést, csak ha ő keres.

2014. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért furcsa, mert ha kettesben vagyunk, akkor nagyon aranyos, ugyanolyan, mint régen volt.


Csak gyakrabban eljár bulizni, mint eddig, jobban társasági ember lett és ezért is féltem valójában.


A "hírnév" alapján a lányok is körbezsongják, eddig nem nagyon írogattak neki, és néha megkérdezem magamtól, hogy miért pont én kellek neki, aki nem "híres".


Amikor haragudni akarnék ezért, akkor sosem tudok.

2014. aug. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!