Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Mennétek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mennétek, vagy maradnátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. 3 évvel ezelőtt egy nyarat párizsban töltöttem, ahol megismerkedtem egy kint élő magyar féfival. 7 évvel idősebb nálam, de szerelem volt első látásra. Amikor haza kellett jönnöm, olyan rossz érzés volt, viszont mivel iszonyatosan anyás vagyok(ha szégyen ennyi idősen, ha nem, a mai napig az vagyok) valahol jó volt, újra itthon. De minden nap beszéltünk, és próbáltunk sűrűn találkozni. Másfél év távkapcsolatban élés után,hazajött hosszabb időre Magyarországra. Azóta itt él újra, viszont menne vissza Párizsba, és szeretné, ha én is vele mennék. Mondván, örökre.

Tudom ebben a korban már le kéne szakadni anyáról,de én nem ilyen hirtelen gondoltam.Párizs nem a világ vége, bármikor haza tudok jönni, de akkor is,a nyelvet se beszélem, és kint munkám sem lenne. Viszont, iszonyatosan szerelmes vagyok a barátomba. Mit tennétek a helyemben? Augusztus 31-ig van időm eldönteni, aznap kéne elindulni.


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 20. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennék, és ha lányom lenne ilyen helyzetben, neki is ezt mondanám. Egyszer élünk, kockáztatni kell, ha nem jön össze, akkor szépen hazajössz, ennyi a történet. Angollal meg elboldogulsz ott, gondolom, valamennyit beszélsz, de ha nem, jóval gyorsabb azt megtanulni, meló meg majd akad.
2014. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat menjel vele. Anyukad ugysem lesz veled eleted vegeig, vele viszont megvan az esely, hogy veled marad mindig. Epp az a lenyeg, hogy anyukad barmikor meglatogathatod, de a szerelem nem pottyan naponta az ember olebe.
2014. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennék. Bármi lehet még a kapcsolatotokból, de ha ő életed szerelme akkor vele fogod leélni az életed, nem anyukáddal. Anyukád nem lesz veled életed végéig, már bocsánat hogy így fogalmazok. És bármikor hazajöhetsz ahogy te is írtad.
2014. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig az a nyár volt a leghosszabb idő amit anyukám nélkül töltöttem. Biztosan jó lenne kimenni, még barátkoznom kell a gondolattal :) Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 20. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgyis hozzászoksz a hiányához. Jobb esetben ha lesz saját családod, akkor sem anyukáddal fogsz élni. Van telefon, lehet találkozni, internet stb. Menj!
2014. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem a dilemmádat. Én is nagyon anyás voltam mindigis, de sajnos előbb-utóbb muszáj önállósodni. Ez 20 évesen nem is túl korai, anyukád is biztos megérti. Ha gondolod, beszélgess vele erről, kérdezd meg, hogy mit gondol, ő mit csinálna. Ilyen lehetőséged viszont több nem nagyon lesz, hogy egy másik országban, szerető társsal kezdheted el a felnőtt életed. Évek múlva ugyanez egyedül sokkal nehezebb lenne, és ha most maradsz, az nagy eséllyel szakítàshoz vezethet.
2014. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan mennék :)
2014. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!