Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túl fiús mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl fiús mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
szép lány egyébkét hosszú haja van arcra testre nem fiús csak viselkedésre egyébként általában ilyen bővebb gatyákat tornacipőket hord meg baseball sapit ezzel nem is lenne baj de viselkedésre is olyan mint egy fiú sokszor és ez zavar :( pl nagyokat fingik és direkt az orrom alá és akkor még röhög is hozzá vagy csak szó nélkül belevág ököllel a karomba ha szóvá teszem azt mondja puhány vagyok utcán is csak úgy rácsap belemarkol a seggembe (otthon ez nem zavar csak az utcán) de szokott gusztustalankodni is pl múltkor wc-ről jött és olyan szépen elmesélte mekkorát "tojt" de még szokott cifrábbakat is mondani :SS

2014. aug. 21. 01:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
regulázd meg
2014. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet transzi :DDDD
2014. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Szólj neki, hogy ez neked kiábrándító.
2014. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Lol :D Az, hogy ököllel belédvág meg markolássza a segged az ok, de a többi.
2014. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
mi is pukizunk néha egymás orra alá :P ja és a kakálós sztorikat is megosztjuk néha egymással... lassan 4 év után ez nem gond :D ha téged zavar, beszélj vele :P
2014. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, hagyd el...ő ilyen
2014. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
ez az élet rendje, én is ezt csinálom lány létemre és jól esik! :D
2014. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
jó azzal nem is lenne baj de néha olyan ordenáré stílusban közli a dolgokat ami szerintem nem való lányhoz pl romantikázni akartam vele és odabújtam megpusziltam rámmosolyog és közli így szószerint "most nem jó mer vérzik a p*nám" :(( egyre jobban zavarnak ezek a dolgok vagy pl minap mit mondott "olyan öblöset sz*rtam" ez csak nekem kiábrándító vagy én vagyok túl érzékeny?
2014. aug. 21. 01:32
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
undorító,és kiábrándító,és a nőknél elvárom hogy igenis nőiesek legyenek (nem hisztisek pi.csák) ,mert ez a dolguk,a férfiaknak meg az hogy férfiasak legyenek,és nem fordítva....
2014. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez a csaj véletlenül nem a Jackassbe játszott ? :D
2014. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!