Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túl fiús mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl fiús mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
szép lány egyébkét hosszú haja van arcra testre nem fiús csak viselkedésre egyébként általában ilyen bővebb gatyákat tornacipőket hord meg baseball sapit ezzel nem is lenne baj de viselkedésre is olyan mint egy fiú sokszor és ez zavar :( pl nagyokat fingik és direkt az orrom alá és akkor még röhög is hozzá vagy csak szó nélkül belevág ököllel a karomba ha szóvá teszem azt mondja puhány vagyok utcán is csak úgy rácsap belemarkol a seggembe (otthon ez nem zavar csak az utcán) de szokott gusztustalankodni is pl múltkor wc-ről jött és olyan szépen elmesélte mekkorát "tojt" de még szokott cifrábbakat is mondani :SS

2014. aug. 21. 01:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
most miért kellett engem lepontozni? a lányok is finganak, nem finghatok magamba! majd a barátom böfög büdöseket egész nap meg az orrom alá fingik én meg üljek egy helybe???
2014. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
11-es te tudsz magadban fingani? :D hogy csinalod? :O :))
2014. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
engem is lepontoztak :D nem értem :D mi jót szórakozunk, ez a lényeg :D
2014. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
11 vagyok: persze, büfi formájában jön ki. te nem?:D ami lent nem, az fent. ami fent nem, az lent. ennyi :D
2014. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A baràntnöd ilyen ės nem tudod megvàltoztatni!

Vagy elfogadod igy vagy külön vàlltok!!

Ö ilyenek született ės màr megvàltozni nem fog lehet nem is tudna!

2014. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ez van broo..vagy vele vagy nélküle,ez gusztustalan és alpári,ki viseli nálatok a kalapot?Hát én kemény gyerek vagyok(Testőr),de nemhinném hogy..na mindeggy ez van én szakitanék vele..
2014. aug. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sajnos jó tanácsot nem tudnék adni - ő ilyen, és ezek szerint ennyire akar nőiesen viselkedni. Ha elmondod neki őszintén, hogy ez téged zavar, talán próbál rajta változtatni, talán nem.


Amikor olvastam a kérdésedet, ez a reklám jutott az eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=lTXHrhK1mnQ

2014. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

értem köszi a válaszokat

17-es hát kb ő is ilyen de viccen kívül

2014. aug. 21. 01:56
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

vegyél egy kutyaidomító kézikönyvet és magold be.

ha jót csinál a kutya,engedelmeskedik,akkor megsimogatod a fejét.

ha rosszat,akkor hátat fordítasz neki,vagy megszidod.

a következő parasztságánál,felállsz elköszönsz és mondod,majd hívlak,aztán 2 napig felé sem nézel.

ha ágyba hozza a reggelit,akkor meg kedves vagy vele.

amiket leírtál amúgy az nem fiús viselkedés,hanem tapló paraszt.

2014. aug. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
a te csajod egyáltalán nem fiús, hanem simán csak paraszt.
2014. aug. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!