Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ez megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
A szerelmem barátai nagyon nem bírnak engem (pedig nem adtam rá semmi okot..) és szerintem szét akarnak választani minket. Megpróbálnak mindig közénk állni és alig lehetünk normálisan együtt. Egyébként nem az összes barátjáról van szó csak 3 lányról. Valahogy meg tudnám magam kedveltetni velük? Vagy mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben? Nagyon nem szeretném elveszíteni a szerelmemet miattuk, úgyhogy örülnék, ha valaki mondana valami okosságot ezzel kapcsolatban:)
2014. aug. 21. 12:23
 1/8 Marko polo ***** válasza:

Azt tudják szétválasztani ami szétválasztható ...

Ez kicsit hülyén hangzik így de azt akarja jelenteni , hogy ha elég erős köztetek a kötelék akkor nem fog titeket senki se "szétválasztani" . Érted?

2014. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Igazából a barátnőm tett ez ellen, mert elmondtam neki, hogy ezt látom, először nem hitte el, majd mindig felhívtam rá a figyelmet és rájött. Kb 1 hét után mondta nekik, hogy vagy mindkettőnket elfogadnak és megértik hogy együtt vagyunk, vagy neki nem kellenek ilyen barátok. Én se tettem igazából semmit ellenük... Szerintem először beszélj a pároddal, hogy így látod a dolgokat, majd kérdezd meg a barátjait, hogy mi a bajuk veled. Amúgy h egyszer elmondod a problémát, eszébe fog jutni, ha találkozik a barátjaival és figyelni fog rá. Legalábbis nálam ez volt és sikerült megoldani.
2014. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
H h nem lehettek normálisan együtt? Kérdező, te lány v v fiú?
2014. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ezzel mit csinálni. Ha elég erős a kapcsolatotok akkor nem fog tönkremenni. Próbáljatok meg beszélni a lányokkal de szerintem semmi nem fog változni. A párod mit gondol erről a helyzetről? Beszéltél már vele erről?
2014. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

még nem beszéltem vele, elég friss a kapcsolat és gondoltam megpróbálom valahogy megoldani, nem akarok már az elején így indítani, hogy nem jövök ki a legjobb barátaival..

ja az lemaradt hogy én vagyok a fiú:D de gondoltam egyértelmű (17F és 18L)

2014. aug. 21. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a barátnőkkel! Irigykednek! Az ilyenekkel ne akard magad megkedveltetni, mert csak áskálódni fognak a hátad mögött.. Köszönj nekik, ne légy bunkó és ha egy társaságban vagytok akkor érezd jól magad másokkal. Hidd el, ez sokkal jobban fog nekik fájni! És igen, ha elég erős a kapcsolatotok, akkor nincs semmi és senki, h szétválasszon titeket!!!
2014. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm a válaszokat!:)
2014. aug. 21. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
* És attól, mert az elején vagytok nem lehetnek problémák? Amint gond van, le kell ülni a másikkal és megbeszélni, mert a barátnők telebeszélhetik a csajod fejét hülyeségekkel épp azért, mert te nem szóltál semmit se! Amint találkoztok mondd el neki a dolgokat, h egyedül ezt nem tudod kezelni és nem is érted a barátnők viselkedését!
2014. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!