Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak hozzá, hogy ritkán találkozhatok csak a párommal?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után újra elrabolták a szívem, szerelmes lettem. Jónéhány randi után végre összejöttünk. Teljesen oda vagyok érte, Ő is értem. Az egyetlen probléma, hogy csak heti egy alkalommal tudunk találkozni, mert nekem kezdődik a fősuli, koleszos leszek, csak hétvégéken tudok hazajárni, akkor tudunk max egy napot együtt tölteni...később esetleg együtt is aludni majd. De ez nekem kevés.:( Eddigi kapcsolataim olyanok voltak, hogy minden szabadidőnket együtt töltöttük, mindent együtt csináltunk, minden nap találkoztunk. Még csak most jöttünk össze, de már most iszonyatosan hiányzik mikor nincs velem...pedig lefoglalom magam, de vele akarok lenni. Hogy szokhatnék hozzá, h ilyen ritkán találkozunk csak?

21/L


2014. aug. 21. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó folyton együtt lógni, én is ennyi tudtam talizni elejében a pasimmal.
2014. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, h ez áldás lesz a kapcsolatotoknak, mert nem fogjátok hamar megunni egymást.. :)
2014. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát van benne valami, hogy midnen időt nem jó együtt tölteni, és lehet, hogy olyan szempontból áldás, hogy nem unják meg egymást, de így nem is fogják sose rendesen megismerni egymást, csak pazarolják egymás idejét, baromi lassan haladnak, nem éri meg, nekem is volt ilyenem.
2014. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
wtf? nem ismerik meg egymást meg pazarolják egymást idejét? ugyan már...
2014. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!