Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomnak van egy 2 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak van egy 2 eves fia. Meg nem talalkoztam vele.4 honapja jarunk. Szerintetek nem gondolja velem komolyan? Mert, hogy meg nem lattam a fiut, nem lehetunk egyszerre ott nala.

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 13:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Huh, de bonyolult ez tenyleg ...


Engem nem zavar, hogy mindig a gyereke lesz az elso, hisz ez termeszetes. Nemt udom mennyire zavar ez mas lanyt?

Aki ilyen helyzetben van, erdekelne.

Mondott mar le randit pl. babauszas miatt.

Legalabb latom, hogy jo apa.

2014. aug. 21. 14:35
 12/22 anonim ***** válasza:
Az én barátom is 38 és neki is van egy fia, csak 5 éves. Én 21 vagyok. 1 hónapja voltunk együtt, mikor bemutatott a fiának. Azóta az összeköltözést tervezzük, nyaralni voltunk hármasban, stb. Én még mindig tartok tőle, hogy nem gondolja velem komolyan ezt a dolgot, de nap mint nap rácáfol.
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

De jo Neked !

Most mennyi ideje vagytok egyutt ?

Ha az osszekoltozest tervezi, tuti komolyan gondolja!

Nyaralni mi is voltunk, 2 honap utan.

Az enyem eleg ellentmondasos sokszor, nem tudok kiigazodni rajta.

2014. aug. 21. 17:23
 14/22 A kérdező kommentje:
Marmint mi kettesben voltunk nyaralni.
2014. aug. 21. 17:24
 15/22 anonim ***** válasza:
Fél éve vagyunk együtt, most épít egy családiházat, ha kész lesz, ő azt szeretné, ha együtt költöznénk be. Az, hogy jó-e nekem, nézőpont kérdése. Még én magam sem tudom.
2014. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Meg nagyon fiatal vagy.

Mondom ezt, 33 evesen :)

Legfeljebb ne mondj igent azonnal, varj, hogy alakul. A korkulonbseg zavar esetleg ?

Meg ha van hova hazamenned, ha nem ugy alakulnak a dolgok, akkor megprobalhatod!

Nekem nem lenne hova mennem, ezert ugy nehezebb lenne ha mondana , h koltozzek a hazaba. De persze orulnek !

2014. aug. 21. 18:13
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül jelent rosszat. Lehet, a kisfiát védi még, amíg nem biztos benned, illetve ha válóper közepén van, akkor nem jó, ha az anyuka tud rólad.
2014. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, most látom, hogy nem voltak házasok. :)Akkor marad az első érv. :)
2014. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az összeköltözéssel nem lenne gondom, nemsoká dolgozni kezdek, utána ha szétmegyünk albit is tudnék fizetni, de haza is mehetnék. A korkülönbség se zavar, a korombeliek éretlenek, de még a 27-30 év körüliek is, legalábbis akikkel találkoztam eddig. A gyerek téma nem fekszik nekem egyelőre, de meg kell szoknom.
2014. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ertem... A gyerek mindig nala van vagy csak hetvegen?


Ha vigasztal: nekem is van egy feltestverem, akit nagyon szeretek, es anyukam is a sajatjakent szerette , 6 eves volt mikor osszejottek apukammal ( az o fia )


Ami esetleg hatrany lehet, hogy Te mindig a masodik leszel.

De ekozben, meg egy gyerek jo, es csodas dolog! Es ha lennenek majd neked is kesobb, akkor lenne egy batyjuk, es az csak jo :)


21 evesen meg elhiszem, hogy nehez ez, nekem 33 evesen is nehez ez a dolog! Foleg, hogy mindig masodik leszek. Es ez nem fog valtozni.

2014. aug. 21. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!