Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gond velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barron kérdése:

Mi a gond velem? Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy akiknek eddig udvaroltam, mindig én húztam a rövidebbet. Egyszerűen nem hiszem el. Nem fullos csajokra nyomulok, hanem ilyen kis átlagosokra. Hiányzik már az össze bújós este. Volt már 1 éjszakás kaladom is, de nem jött be. Szóval mi lehet a probléma? miért nem találok normális lányt? Bármit megtennék egyesekért, de találkozó után lese sz@r. Nem mondanám magam csúnyának, bár nincs önbizalmam, mivel akit eddig akartam és tettem értük valamiért megkaptam. De egyre jobban kezdek kiborulni emiatt, hogy nincs senkim. Másfél éve hagyott ott exem szülinapom előtt 2 nappal, azóta senkim nem volt.

Tudom előttem még az élet, de valamiért nekem hosszú távú kapcsolat kéne... 18F



2014. aug. 21. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen peches vagyok, csak lányban :D
2014. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán a stílusod az, ami nem jön be nekik; de persze az is lehet, hogy a külsőd vagy az öltözködésed. Változtass ezeken a dolgokon, aztán majd kiderül jobb lesz-e a helyzet. Veszteni valód nincs; mellesleg egyetemen tlaán több lesz a lehetőséged... :)
2014. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

15:10


azt mondták, hogy a stílusom az kezd helyre jönni, meg azt is mondták már, hogy be páwásodtam holott nem. És tényleg adok a kinézetemre ha úgyvan:)

2014. aug. 21. 15:15
 4/8 A kérdező kommentje:
a külsőm, alapból nagy darab vagyok, de már 2 hónapja járok kondiba, és folytatni is akarom suli közbe. testalkatra inkább macisabb vagyok:)
2014. aug. 21. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor az a baj hogy macisabb vagy az kevés lánynak tetszik
2014. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégis az előző csaj azt mondta, hogy neki most macis pasi kell
2014. aug. 21. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy senkinek nem jönnek be a macis pasik csak kevesebb lánynak :D
2014. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy,kár ennyire elkeseredned :) Majd találsz. Nagy igazság, hogy barátkozz a lányokkal kicsit,és akivel sikerül több időt eltölteni, azt hívd majd igazi randira.
2016. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!