Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szereti még az exét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szereti még az exét?

Figyelt kérdés
A barátom eltitkolta előlem hogy találkozgatott az exével. De lebukott. Ráadásul egyszer nála is aludt, szex nem volt viszont átölelte megcsókolta ezt a lány mondta mert felhívtam, ugyanis a barátomnak nem igazán hittem. A párom most elkezdett teperni hogy bocsássak meg neki engem szeret, csak barátként tekint már az exére és csak azért volt mindez mert elkapta a nosztalgia hangulat nem akar visszamenni hozzá. Még az exével is veszekedett amiért a lány őszinte volt velem. Mindent megtenne azért hogy megbocsássak neki. Azt mondja nem újat keresett és ez megbocsátható szerinte. Szerintetek miért tehette ezt? Ő azt mondja lelkileg mélyponton volt ezért beszélgetett, ölelgette, puszilgatta az exét. Mit tennétek ha kiderülne ez a párotokról? Mit mondanátok neki?
2014. aug. 22. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint ő nem mondja hogy ölelgette, puszilgatta ezt azok mondják akik látták és lebuktatták. Ő úgy próbálja beállítani hogy barátként tekint az exre, illetve megpuszilta egyszer mert elkapta a nosztalgia.
2014. aug. 22. 10:37
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi segítőkész válaszoló :(
2014. aug. 22. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt fogod tenni amit a szíved diktál. Engem megalázott a párom, többször megcsalt de szerettem őt, azt hittem ő a nagy Ő, mert nagyon jól kijöttünk és nem csak a barátnőm volt de a legjobb barátom is. Elvakítottak az érzelmeim, aztán elegem lett amikor megint kiderültek a hazugságai és rájöttem, hogy szakítanunk kell. Még most is szeretem, de tudom, hogy ha visszafogadnám akkor sem változna meg.


Te dönts, ha ezek után tudsz benne bízni és nem érzel feszültséget a kapcsolatodban, akkor szerintem maradj vele, ha ez valamit úgymond 'eltört' benned, akkor érdemes megfontolni a szakítást....később nehezebb lesz.

2014. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem alszok valaki mellett :)

A kapcsolat alapja a bizalom , szóval neked kell eldönteni , hogy mit szeretnél :) 1 évi kapcsolat után ott hagyott a barátnőm , pedig mindent megtettem... :)

Ha nekem ez lenne , akkor megmondanám neki , hogy akkor jó szórakozást vele... Mi az , hogy smárol amikor veled van együtt? Persze ez is nézőpont kérdése... Egyáltalán igazat mondott az exe? :) Na meg a másik nézőpont , hogy Te ezt elnézed? :)


Remélem jól döntesz.


F/19 :)

2014. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!