Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex visszaszerzése? Még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex visszaszerzése? Még a tipikus hibák elkövetésének ellenére is?

Figyelt kérdés
Történetekre gondolok, ahol valaki elrontotta az amúgy szép jövő előtt álló kapcsolatot, aztán az ex visszaszerzésére irányuló "tipikus hibák" ellenére is visszaszerezték az exüket. 24/L

#ex #tipikus hibák
2014. aug. 22. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam , de nem sikerült! :)

Én mindent megtettem érte még sem voltam neki elég jó... Szerintem felesleges... első kapcsolatom volt , azóta nincs barátnőm... nagyon szerettem , de nem kellett neki :)


F/19

2014. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked menni fog! Csaj vagy! Nektek egyszerűbb dolgotok van!
2014. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam, mindent elkövettem, ezzel azt értem el, hogy más lett neki. Majd végül beletörődtem, eléggé beoltottam, mert csúnyán szakított velem, majd pár napra rá ő keresett fel. Hát nem vagyunk újra együtt, de hogy lenyugodtam, visszatértem nagyjából a régi életembe azóta barátként tekint rám és eléggé kíváncsi, hogy mi van velem. De hogy mi lehet ebből passz. Én is vissza akarom szerezni, eddig a nyugodtság és a beletörődés közelebb hozott hozzá.
2014. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!