Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, kisebb kihagyásokkal. 2x már elhagyott, azt mondta azért mert féltékeny vagyok és már elege volt belőle. DE! Mind a 2 alkalommal volt 2 lány is. Akikkel elvileg semmit nem tervezett, de kiderült mikor először hagyott el, járt a lánynál 2x is. Csókolóztak, és kézen fogva jártak az utcán. Elvileg csak elakart felejteni. Ezért hagyott el először, mert nagyon idegesítettem a féltékenykedésemmel emiatt a lány miatt. De hazudott, mert ezt csinálta szakításunk után 1 nappal. :) 2. szakításunknál a hátam mögött találkozgatott egy lánnyal, furcsáltam hogy mindig vissza ment a volt iskolánkban.. azt mondta nem akart tőle semmit, de mikor szakított velem rá 2 héttel nekem sírta ki magát hogy a lány csak átveri stb. Mivel a lánynak volt barátja... Én hülye megvigasztaltam és támaszt nyújtottam neki. Most lesz a 3. szakításunk érzem.. mert megint van egy lány, akivel "jó beszélgetni", meg fontos neki és nem tud kettőnk között választani. Megértem hogy jó vele beszélgetni mert kettőjüknek közös az érdeklődési körük, csak nem értem mit lehet minden nap egy sportról beszélgetni. És most megint azzal jön hogy elege van hogy féltékenykedek, de érzem hogy elhagy rögtön lenne valami vele.. Mit tegyek?
2014. aug. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem fog működni ugye te is érzed?

Vagy elfogadod, hogy ő kalandozik és van más is, vagy egyszer és mindenkorra szakítasz vele.

Ez a "se veled se nélküled" teszetoszaság senkinek nem jó, főleg neked nem. Szóval vagy fogadd el, hogy vannak más lányok is, vagy tedd ki a szűrét

2014. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Talán tudja, arra számít hogy ha szakít majd ugyanúgy visszamehet hozzád, visszafogadod. Szakíts mielőtt ő tenné meg. Talán örökre vége, talán megváltozik, mert most te szakítottál és rájön hogy Így kevesebb esélye van hogy visszafogadd
2014. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fényember ***** válasza:

Szakíts vele te! Tudom hogy nehéz, és a leírtak alapján elég erősen szereted hogy mindig vissza vissza fogadod, de hát mit vársz? 2x már megtette, ez nem féltékenykedés, hanem jogos gyanú.

Nem tesz jót ez neked, keress inkább olyat aki nem minden adódó alkalommal lepasszol egy időre.

Eleve ha tudod hogy már a választáson töri a fejét minek vagy vele. Van erre egy idézet.

"Ha választanod kell köztem, és egy másik lány között. Hát válaszd őt. Nem akarok egy döntés lenni, ami talán jó, talán rossz."

2014. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
külsősként olvasva a kérdést elég szánalmas, hogy még kérdéses számodra, hogy mit tegyél... ott kell hagyni mint a sz*art, ennyi! persze ha egy kapcsolatfüggő, önbizalom hiányos csaj vagy aki tudat alatt szereti ha alázzák akkor jó lesz így is.
2014. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként még egy több mint fél évet együtt maradtunk és lelépett ezzel a nővel 3 napra. Szokás szerint azzal szöveggel hogy féltékeny vagyok és mindent én basztam el.. azóta is együtt vannak, de átgondolva az egészet annyira örülök hogy megszabadultam tőle.. néha még fáj meg most is hogy elolvastam megkönnyeztem, de jobbat érdemlek! Ő meg nyomorogjon minden nő mellett ha neki nem elég egy olyan aki az életét is eldobta volna érte.
2015. szept. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!