Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért, de igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért, de igazán egy fiúnak se kellek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Külsőmmel nincs különösebb gond, hiszen mielőtt randizok fiúkkal látják a külsőmet. De csendesebb típus vagyok. Amikor randizok valakivel igyekszem mosolyogni, különböző témákról beszélni, de valamit mégis elrontok. Eddigi kapcsolataim csak 1-2 hónaposak voltak. Igyekeztem alkalmazkodni, sok dolgot elnéztem, még sem voltam jó. De amúgy egy ember sem képes szeretni, és nincs jó tulajdonságom sem. Rossz tulajdonságaim: csendes, hiszékeny, naiv, elnéző, túl kedves, túl megértő vagyok. Úgy érzem örökre egyedül maradok 23 évesen.
2014. aug. 22. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizalmad.
2014. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem maradsz.
2014. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen kevés az önbizalmam.
2014. aug. 22. 17:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Dehogy maradsz egyedül,mindössze rossz felé kapirgálsz 22/F
2014. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Te szereted magadat? Ha nem, akkor mi alapján várod el, hogy más szeressen? Kihagytad a legrosszabb tulajdonságodat, az önsajnáltatást. Bocs, ez így biztos keményen hangzik, de a megoldás annyi, hogy elkezdesz azon dolgozni, hogy tudd önmagadat szeretni, megbecsülni.
2014. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Talán magasak az elvárásaid, és az ilyen high quality srácoknak nem igazán kellesz, mert túlságosan mimóza vagy.
2014. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ennyiből nem gondolnám hogy egyedül maradsz,ez csak nyafogás....
2014. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Találsz majd olyan társat, aki pont ezeket fogja értékelni benned, még fiatal vagy. Legyél kedves, barátkozos, járj el társaságba és összefogsz találkozni olyannal aki hozzád illik.
2014. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De nincsenek barátaim sem.
2014. aug. 22. 17:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem maradsz egyedül, néha én is ezt érzem, de fél-egy év elteltével mindig van valakim.. :) F/20
2014. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!