Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért, de igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért, de igazán egy fiúnak se kellek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Külsőmmel nincs különösebb gond, hiszen mielőtt randizok fiúkkal látják a külsőmet. De csendesebb típus vagyok. Amikor randizok valakivel igyekszem mosolyogni, különböző témákról beszélni, de valamit mégis elrontok. Eddigi kapcsolataim csak 1-2 hónaposak voltak. Igyekeztem alkalmazkodni, sok dolgot elnéztem, még sem voltam jó. De amúgy egy ember sem képes szeretni, és nincs jó tulajdonságom sem. Rossz tulajdonságaim: csendes, hiszékeny, naiv, elnéző, túl kedves, túl megértő vagyok. Úgy érzem örökre egyedül maradok 23 évesen.
2014. aug. 22. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
az biztos nem véletlen.
2014. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Talan ferfiakkal es nem "fiukkal" kellene kezdj'
2014. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem találtad meg a megfelelő fiút, de talán az is gond, hogy nem kéne ennyire "behódolnod" nekik, légy egy kicsit határozottabb.
2014. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát ja, csupa-csupa rossz tulajdonságokat soroltál fel! nem maradsz egyedül, hidd el. nekem tényleg rengeteg rossz tulajdonságom van és a legkevésbé sem tartok attól, hogy egyedül maradok ;)
2014. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem csak annyi a bajod hogy rossz pasikba szerettél bele :) akik nem becsültek meg eléggé, de majd találsz olyat aki megbecsül és épp ugy szeret majd mint te őt, addig pedig kitartás :)

egyébként láttam nincsenek barátaid, ha akarsz barátkozni én is szívesen :) írj privit ha gondolod :)

2014. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

ahogy így leírtad a tulajdonságaidat,ebből nekem az jön le,hogy mindig mosolyogsz,mindig mindenre bólintasz,amit a másik mond az mindig jó,sose kötsz bele,elviseled a hülyeségeit,magyarul görcsösen csak azon vagy,hogy"úristen el ne veszítsem"......ezzel az a gond,hogy a partner rádun már az első percben.

CSENDES,VISSZAHÚZÓDÓ?irány a pszichológus!!!!!!a legszexisebb dolog,ha magabiztos és természetes vagy,a visszahúzódó,félszeg lányok nem kellenek senkinek!

2014. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lassan 21 èves srác vagyok ès világ èletemben

lehettem akármilyen jó sosem kellettem senkinek... Kitartás, nem mindenki szereti a pörgős csajokat , amugy èn sem. Lesz majd párod, èn amugy szivesen megismernèlek csak gondolom min 100 kmre vagy tőlem.

2014. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kellenek a hiperaktív nők. Én is inkább a visszahúzódóbb, visszafogottabb lányokat szeretem.

Valószínűleg eddig rossz pasikkal randizgattál, akik látták talán, hogy nem fognak hamar ágyba cipelni. A felsorolt tulajdonságaiddal nem feltétlen vannak gondok. Az sosem gond, ha csendes vagy, a megfelelő partnernek úgyis megnyílsz majd. De egy kis önbizalom tényleg kellene. Mert vitatkozni ha kell, légy határozott, de mégse ess át a ló túloldalára. Senki sem rajong a hisztis lányokért. :)


28/F

2014. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!