Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálják, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég vagyunk együtt, egy tanfolyamra járunk, de nem egymás mellett ülünk. Mögötte ül egy srác aki folyton piszkálja, teszi magát neki, ő pedig röhög rajta. Sokszor elmondta, hogy őt nem érdekli a srác, de akkor is zavar.
2014. aug. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
bízz meg a barátnődben....
2014. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem elég mély a kapcsolatotok még flörtölget mással is, kezdj el haverkodni a sráccal és valahogy hozd tudomására hogy jártok. Kérdezd meg tőle, hogy ugye milyen csinos a barátnőm, és majd megyünk ide- vagy oda és neked van-e barátnőd.. akkor biztos veszi a lapot.
2014. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj ilyenkor magadra :) nyìlván te sem szakìtasz meg minden nemű kapcsolatot a lányokkal, csak mert kapcsolatban vagy. Èn több mint egy ève együtt vagyok a barátommal, ettől függetlenül vannak fiú barátaim, sőt szinte csak azok vannak. Ha úgy èrzem hogy túl messzire mennek, akkor tèmát váltok ès a barátomról kezdek beszèlni, ès veszik a lapot. Szerintem ha ennyire zavar, pròbálj meg te is vicces lenni a lánnyal, viccesebb mint a másik. Egyèbkènt sem veled jött volna össze, ha a másik tetszik neki!:) lègy pozitìv.
2014. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a bátorítást. Teljesen igazad ven, mert nekem is vannak lány barátaim és jó kapcsolatot ápolok velük. Csak sajnos ebbe nem gondolok bele, abba sem, hogy ha nem én kellenék neki, nem velem lenne. Csak ha tudja az ember, hogy egy nagyon szép, csinos nő van mellette... :)
2014. aug. 22. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit, ha bátorìtás kell szólj bármikor :)
2014. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!