Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt szerintetek most hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom, hogy ezentúl nem fogja nézni az érdekeimet, csak a sajátjaival fog foglalkozni, hogy neki mi a jó. Ő boldog akar lenni és nem fog semmit feladni csak azért hogy nekem kedvezzen. (azon kaptunk össze, hogy engem rosszul érint hogy olyan lány társasága fontos neki aki bele van zúgva és megkértem hogy hagyja békén.)
2014. aug. 22. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nigga?!

Hagyd ott, francnak kell ilyen önzõ ember

2014. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy fontos neki..

hagyd ott,önző.

2014. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezzel a mondatával nagyon elgondolkoztatott. Még alszok rá 1-2 napot mert ő számomra fontos, de ez olyan rosszul érintett, hogy szerintem szakítok.:/
2014. aug. 22. 18:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Ha szeret téged megértené, nem kaptatok volna össze, szerintem várj vele, ha továbbra is vele barátkozik és betartja amit mondott, akkor hagyd ott.
2014. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1 órán keresztül a 3. személy volt a téma. Azt mondta, hogy nem érdekli hogy mit mondok. "Jó vele beszélgetni", tudja jól hogy rosszul esik nekem, és nem érti miért csapok ekkora vitát ennyiből.
2014. aug. 22. 18:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Tehát ha választania kellene kettőtök közül, akkor őt választaná. És még mindig vele vagy?
2014. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ilyen emberre kár (és nem is lehet) stabil, hosszútávú kapcsolatot építeni. Szerintem gondolkozni se érdemes a dolgon egy ilyen önző, egoista mondat után... Nézd, egy ideális párkapcsolat pont arról szól, hogy igenis NÉZEM a másik érdekeit, szem előtt tartom, hogy a kedvesemnek mi a jó, és előtérbe helyezem az ő jólétét magammal szemben. Szerintem ezt jelenti, hogy igazán szeretek valakit.


Ha valóban szeretne és fontos lennél neki, ennyi lenne a legkevesebb, amit megtehet azért, hogy ne érezd magad rosszul. Nem kértél olyan nagy dolgot szerintem, és ha még ennyit se képes érted megtenni, akkor felejtős ez a kapcsolat... Ez az ember nem érett még meg, hogy önzetlenül szeresse és becsülje a párját.


Szakíts vele és keress olyan férfit, aki valóban tisztel, aki odafigyel rád és az igényeire és akinek fontos vagy annyira, hogy ne csak saját magával, hanem a te érzéseiddel is foglalkozzon!

2014. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, ugyan ezt mondtam neki is, hogy szerintem egy kapcsolatban ez alap hogy a másik boldogsága fontosabb mint a sajátunk. Én is így álltam hozzá, de most már egyre jobban hajlok afelé, hogy szakítok, mert kész vicc az egész, hogy egy olyan lány ennyire fontos legyen neki akit alig ismer.
2014. aug. 22. 18:49
 9/17 anonim válasza:
Szakits vele nem érdemel meg!!
2014. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


Pontosan így van. Te látod jól a helyzetet, nem pedig a párod. Ilyen egy normális, harmonikus párkapcsolatban egyszerűen nincs, hogy az egyik fél kijelenti, mostantól csak magával foglalkozik és nem érdekli semmi más, még a kedvese sem. Ez egyszerűen nem fér bele egy rendes párkapcsolatba. Ez színtiszta önzőség, mi több, gyerekes és végtelenül egoista hozzáállás!


Főleg hogy mindezt egy olyan lány miatt, akit alig ismer... Nevetséges, hogy az a lány számára előbbre való, mint te!

2014. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!