Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kapcsolat olyan hogy se vele se nélküle, de mégis jó?

Figyelt kérdés
Tudom kissé tapintatlan dolog más dolgait kiteregetni,de muszály megtudnom a nagy többség véleményét mert én nem is értem és nem is tudok kiigazodni azon amit az ismerőseim művelnek!Nos két éve kezdödött a történet,volt egy lány,beiratkozott egy tánciskolába ahol megismert egy fiut,állitása szerint álmai ideállját,bele is szeretett ahogy annak lennie kell. Közben a fiunak is feltünt a lány mivel egy talpig csinos lányró van szó( Egyébként nekem is tetszik :) )szóval a fiu kinézete,barna rövid haj,barna szem és szemüveg(Ennek még jelentősége lessz a következökben) elvarázsolja a lányt,fél évig ismerkednek,hol jóba vannak hol össze vesznek,mig végül a lány nagynehezen kiveri a fejéből és megfeledkezik róla egy kis idöre,ám alig telik el egy év a fiu ujra feltünik és visszasirja magát, a lány mivel szerelmes ellágyul és enged a fiu unszolásának,innentöl azonban kezdödik a emlitett se veled se nélküled élet,a fiu néha néha ha olyan a kedve keresi a lányt,találkozókra hivja,együtt sörözgetnek,majd napokra ujra eltünik,közben más lányokkal is bájcseveg,majd ismét feltünik és a lány a karjaiba omlik,a fiu lakásán több alkalommal ott alszik a lány,hol külön ágyon hol,egymással,de a fiu inkább ül a számitógépe elött minthogy a lányal lenne,a lány ezt kezdi unni,mig egy átmulatott este után spiccesen megvallja a szerelmét a fiunak,aki annyit reagál,ő is szereti de nem úgy ahogy a lány szeretné,a lány elkeseredik és ujra s ujra elhatározza elfelejti a fiut,de a fiu ismét ujra és ujra keresi,két éven át gyötrik egymást, a lány tudja jól mit kellene tenni de szerelemtöl hajtva képtelen elengedni a fiut,a fiu ho l eltünik hol felbukkan és lakására hivja a lányt,a lányyal gyakran ölelkeznek,szenvedélyesen csókolóznak,de a nemi aktus hogy hogy nem két év alatt sem történik meg,a lány minden testének rezdülésével vágyik a fiura de odaadni nem hajlandó magát egészen,a fiu nem képes elengedni a lányt,magához láncolja,és ujra és ujra kijátsza a lány érzelmi adu ász kártyáit,és mindeközben a lány az én vállamon zokog és várja tőlem a dolgokra a megoldást,mit is csináljon,hogyan felejtse el a fiut ha se a fiu se a dolgok nem engedik elfelejteni!? A lánynak van egy exbarátja( barna haju barna szemű szemüveges) aki nél a lány átmenetileg lakik,a exbarát szintén szereti még a lányt azonban a lány már tulvan ezen a szerelmi kapcsolaton,! Én már nem tudom követni miért csinálják ezt egymással,miért ragaszkodnak egymáshoz ha nem akarnak együtt lenni? rossz látni ahogy a lány nap mint nap tépelődik és estéket sir át a kialakult helyzet és saját gyengesége miatt!És ami még Furcsa nekem, párhuzamot vélek felfedezni a lány szerelme és magam között: barna haju,én is,barna szemű,én is,gátlásos,én is,tetszik neki a lány,nekem is,verseket és dalszövegeket ir,én is,bonyolult jellem,én is.. és valahányszor talákozót beszélek me g vele a fiu is mintha érezné ugyanarra az estékre hivja meg magához,de szerencsémre eddig (az esetek65-70 %-ában)felém hajlott a lány és velem tartott,az én meghivásaimat fogadta el ! Ez a fiu ha elmondása szerint nem "Úgy" szereti akkor mér nem hagy békét neki,miért nem látja be hogy amit művel azzal csak fájdalmat okoz a lánynak?

2014. aug. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek a katyvasznak egy a lényege:ebben a történetben mindenki éretlen még,és senki nem tudja,mit akar.Kereshetnél magadnak olyan lányt,aki kevésbé bonyolult.
2014. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy éretlenek e,nem tudom de hogy nem tudják mit akarnak az igaz,vagyis tudják hogy mit akarnak de mégis homlokegyenest az ellenkezőjét teszik! hogy lehet a szerelem ennyire egyszerre felkavaró,zavaros,ellentmondásos,és megváltoztathatatlan!?
2014. aug. 23. 11:22
 3/3 anonim válasza:
szia! Nem olvasam vegiga sziveget csak a ,,fő'' kerdest. Es igen, lehet....sajnos leheg. Foleg elso szerelem...
2014. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!