Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom szeret-e engem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 3 ève szeretek. Ő a legmenőbb, legsportosabb, ès leghelyesebb srác az osztályban. Nem pawa, nem is fake. Pechemre èn egy nagyon csendes művèsz lelkü lány vagyok. Egy utcában lakunk majdnem, így sokszor mentünk suli alatt kettesben haza. Volt egy lány akivel pedig se vele se nèlküle kapcsolat volt, majd vègülis a lány vègleg szakított egy idősebb srácèrt. Akiről szó van srác három hónapon át szomorkodott, ès èn ott voltam neki mint támasza. Nagyon közvetlen volt velem, virágot is kaptam tőle. Aztán törtènt hogy majdnem megcsókolt, de vègül is nem. Másnap a (lány) tesómnak azt mondta hogy nem akar tőlem semmit. Ekkor èn is hűvősebb lettem vele szemben.

Aztán megint egy baráti társaságba keveredtünk, ès szóbajött hogy ki kit szeret az osztályba. Az egyik haverom elkezdte mondogatni hogy èn kit szeretek. (A haveromnak nem mondtam el, csak cukkolni akart) Vègül is letagadtam, mert nem akartam hogy így tudja meg. Azt mondtam hogy èn más vagyok, ès nem arra bukok akire mindenki más.Erre nem is tudom milyen hangsúllyal mondta hogy: "Igen azt tudjuk..." Szomorúnak tűnt, de olyan lenèzőnek is. Van esèly rá hogy szeret? Sajnos ősztől más suliba fogunk járni, így fontos meg tudnom. Majdnem 3 hónapja nem láttam, azóta pedig egy idősebb srác is közeledik felèm, így miatta is kèrdezem. Az idősebb srác sem közömbös, de folyton eszembe jut az osztálytársam. Mit tegyek?


Elnèzèst ha nem jó a helyes írásom, de telefonról vagyok. (:


2014. aug. 23. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki mi a helyzet ;) Ha nemet mondd akkor úgysincs olyan h de nagy beégés mer ősztől más suliba mentek.
2014. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak pótlék vagy a srácnál, és az is leszel mindig.
2014. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (: És most írna még valaki hogy legalább 2:1 legyen az állás? (:
2014. aug. 23. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!