Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, eleinte nem igazán akartam összejönni vele, aztán úgy a 2.,3. hónap volt az igazi akkor voltam belé szerelmes majd egy nagy csalódás következett be az általános viselkedésével kapcsolatban és így egyre kevesebbet éreztem iránta, többek között azért mert úgy beszél más fiukról,hogy az engem és minden épelméjű férfi társamat zavarná.

Összességében túl gyerekesnek tartom, pedig lassan 20 éves lesz, de sokszor a viselkedése alapján a 14-15 reálisabb.

Persze nem úgy kell érteni,hogy nem felvállalható, hanem sok szempontból nem lehet megérteni és mindig nagyon egyedül van a véleményével.

Aztán beszélgettünk a kapcsolatunkról, a legkomolyabb érveimet hoztam fel melyek szerint az egésznek semmi értelme,nem nézünk ki egy párnak és szerintem nem is vagyunk azok csak azt mondjuk.

De viszont szerinte van értelme, bár semmi komoly érvet nem mondott,hogy miért, de ő nem szeretné ha vége lenne.

Alapvetően én sem szeretném, bár magam sem tudom hogy azért mert még szeretem vagy csak egyszerűen ragaszkodom hozzá, mint pl. egy kisállathoz, de utóbbinak nincs értelme és attól tartok,hogy nálam inkább a ragaszkodás esete áll fenn, tehát még ezt eldöntöm magamban, de ha esetleg másra jutnék akkor is szerintetek van ennek egyáltalán értelme?


2014. aug. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már eleve gondolkodnod kell azon, hogy van-e értelme egy kapcsolatnak, akkor nincs.
2014. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elolvastam, nem sok jót látok a kapcsolatotokban. Zavaros egy kicsit, mivel ha te magad sem tudod mit érzel iránta meg ő is furcsa és nem értitek meg egymást, akkor inkább hagyjátok ezt az egészet. Tulajdonképpen mit is mond más fiúkról, ami minden férfit zavarna?

19/L

2014. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő...... Élvezd ki amig lehet... Ez a csaj nemcsak téged semmit nem vesz komolyan... Sztem tedd takarékra mielőtt megszivat... Nagyon.. És jön a te inkább barát vagy és nem akar elvesziteni egy ilyen barátot... Hidd sztem tudsz is ilyesmiről amit mással csinált :)
2014. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!