Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valamilyen szemétség, átverés miatt? Mi történt?

Figyelt kérdés
Konkrét történetek érdekelnének, olyanok, ahol az egyik fél kifejezetten szemét volt.
2014. aug. 23. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
10km-es távolság volt köztünk mégis egy hónaponta találkoztunk, mindig kitalált valamit hogy miért nem jó, egyszer hogy fáj a feje, a hasa ,hólyagos a keze ,vagy éppenséggel a lába ,háta fájt. Ha én mentem hozzá (nem pont hozzá mert az sem engedte hogy hazakísérjem) még csak nem is örült nekem hogy ott vagyok. Ez mindössze 11és fél hónapig tartott és akkor sem zökkenő mentesen.. Amikor felkapta a vizet mikor egy rossz szót nem szóltam hozzá szóba sem állt velem meg állandóan "letiltgatott" . Megelégeltem , mikor mondtam hagyjon békén elkezdett kapargatni utánam meg hogy miért vagyok ilyen köcsög hogy nem adok esélyt neki.
2014. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!