Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves korban mért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves korban mért vannak együtt emberek?

Figyelt kérdés
Én is 14 vagyok és ezt nem értem. Volt 1 barátnőm akivel elég hamar szakitottam (még nem volt csók). Szakitás után rádöbbentem h minek is nekem barátnő amikor úgysem lehet köztünk még intim kapcsolat. És amikor megkérdezik töllem a barátaimh nekem mért nincs barátnőm és én elmondom nekik ezt akor csak kiröhögnek és nem is mondanak semmit. Ugyhogy megkérdezem itt. Nektek mi a véleményetek erről?
2014. aug. 23. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem néhányan még tudják ugyanezt amit te, csak tudod a csordaszellem..
2014. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert ezt látják az idióta tv-ben. Hogy ez a menő.
2014. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
felesleges, nekem is 16 évesen volt először.. bár a lány 14 volt..de mindegy:)
2014. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem lehet intim kapcsolat????????????
2014. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokan csak azért, hogy bebizonyítsák azt hogy milyen nagylányok/nagyfiúk.
2014. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet intim kapcsolat, csak ilyen korban az még nem feltétlen a szexet jelenti. Azért ha szereted ne hagyd el.
2014. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen, vastaps, mondjátok nyugodtan h a hülye kis 14 évesek így meg úgy, bármibe lefogadom h ti is együtt voltatok vagy együtt szerettetek volna lenni valakivel. Savanyú a szőlő.

Kedves kérdező, te miért voltál együtt azzal a barátnőddel? Mások is ugyanezért csinálják, válaszoltál a saját kérdésedre.

Lehet lepontozni, nem igazán hat meg.

16/L

2014. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azert mondja azt hogy nem lehet mert utana mindenki izelja hogy mit akartok ilyen fiatalon.meg ezek

En is 14 vagyok meg nem volt baratom,en is szeretnek de nem azert mert ezt csinaljak

2014. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és ugylátszik nem csak én vahyok igy ezzel. Azért nemlehet intim kapcsolat mert a lányok általában nem akora r*b@cok h 14 évesen legyen az első.
2014. aug. 23. 22:15
 10/10 anonim válasza:
Én 14 éves lány vagyok és teljesen egyetértek veled. Persze, szeretnék már "szerelmes lenni", de úgy érzem, hogy ennek még nem jött el az ideje. Szerintem ezzel semmi baj nincs, mondjuk én nem is olyan közegben vagyok, ahol ez lenne a téma. Ezért tartok egy kicsit a gimitől.. félek, hogy erről folyik majd a beszéd.. Na mindegy, egyébként nincs bajom a 14 éves "párokkal", ki tudja, lehet egymásnak vannak teremtve;) Én még egy darabig inkább várok.
2014. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!