Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért másolom mindenben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért másolom mindenben a párom exét?

Figyelt kérdés

A párom volt barátnője továbbra is tagja a baráti társaságunknak. (Az egyik haverjának a menyasszonya)

Eleinte komoly kisebbségi komplexusom volt mellette, mert valahogy mindenben tökéletes. Akármibe belefog, jól csinálja, akármit vesz fel, jól néz ki...

És sajnos nem is tudatosan, de elkezdtem őt koppintani.

Pl megláttam a lakásukban, hogy ő xy márkájú dezodort használ. Aztán ezt elfelejtettem. Amikor viszont boltba mentem, én is ugyanazt a márkát kaptam le a polcról, megérzés szerűen. Utána esett le, hogy ezt nála láttam.

Vagy vettem egy kistáskát. A barátom meg: "Jé, ugyanolyan a stílusod, mint az exemnek. Neki is volt egy hasonló kistáskája, még régebben." Fene tudta, sose láttam nála, de most hogy így mondta, tényleg el tudom képzelni vele őt is.

Vagy az ex csehül tanul. Erre fél évre rá nekem is eszembe jutott, hogy milyen jó lenne érteni csehül. És én is elkezdtem tanulni.


Ki lehet ebből a dilis komplexusból gyógyulni?


2014. aug. 23. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a csehes dolog már beteges...a többi ok.
2014. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "miért" kérdésre ott a válasz a leírásodban. Komplexusod van, nem érzed olyan jónak magad a csodás ex mellett, csak az árnyékának, holott a barátod már nem vele van, hanem veled, téged választott! :)

Szerintem ki lehet gyógyulni, ha tudod kontrollálni és odafigyelsz hogy mit teszel, és megismered a saját, létező értékeidet.

2014. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kezdj el valami újat, válts kicsit stílust!
2014. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!