Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a lánynak izmosabb lenne a vádlija, mint a tiétek?

Figyelt kérdés
Nektek zavaró, ha egy lánynak izmosabb és jóval vastagabb vádlija van, mert mondjuk eredendően széles a vádlija?

2014. aug. 23. 23:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az én vádlim ugyan nem zsíros, és nem is olyan vastag, viszont eléggé izmos. Nekem is eléggé látszik az izmom ha pl. lábujjhegyre állok v magassarkúban vagyok. Sztem az enyém elég fius, ezért kicsit szégyenlem is. Pedig sokan megdicsérték már. És a válaszokból úgy látom, sokaknak bejön. Talán nem is kéne szégyellnem...16/L
2014. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szeretem a vastag női vádlit, kivéve ha a boka is vastag, mert akkor nem szép ha vastag a vádli ha nem, de ha a boka vékony akkor szexi az izmos vádli!


Nekem sajnos férfiként kell sokat dolgoznom vádlira, így előfordulhat, hogy van olyan nő akinek vastagabb mint nekem, bár annyira nem vékony nekem sem, passz..

2014. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
az enyémnél biztos nem izmosabb:)
2014. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem, de elég sok olyan fickó van, akiénél viszont szerintem izmosabb.


A bokám amúgy nem túl vastag szerintem, pár centi híján átérem egy kézzel.

2014. szept. 3. 00:54
 15/21 anonim ***** válasza:
Szóval vastag a lábad. Hát ez nem a legjobb. Ha edzesz rá, akkor se lesz túl szép.
2014. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Az én genetikailag túl izmos vádlimnál nehezebben találni izmosabbat akár nők, akár férfiak között, nagyon utálom. Nem akarom a barátnőmön is ugyanazt látni mint magamon.
2014. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi az izmos női vádli. Bárcsak ilyen bnőm lenne... 19/F
2014. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy mennyire lenne izmos az enyém, ha ilyen akkor eléggé. [link]
2014. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Na jó, találtam hasonlót. Olyanra gondolok, mint ennek a nőnek a vádlija, ilyet képzeljetek el:

[link]

2014. szept. 5. 23:16
 20/21 anonim ***** válasza:

ezt így elég nehéz értékelni,mert bezavar a képbe az undorító narancsbőrös lába(d).

szerintem keress jobb képet és hátulról készültet.

2014. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!