Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért akarnak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért akarnak mindig ölelgetni vkit?

Figyelt kérdés

Én már kikészülök , h nem lehet soha egy bnőm se aki ne akarna egész nap folyamatosan ölelgetni..

Nem tudunk úgy elmenni vhova h 5 percenként ne kelljen megállni és ölelgetni egymást. Emiatt aztán sose lehet bnőm, mert ezt nem birom elviselni, amikor hasznosabban is el lehetne tölteni az időt. És ha elmondom a véleményem az ilyen hülyeségekről akkor meg fel vannak háborodva h nem is szeretem őket..


2014. aug. 3. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem vagy ennek a hive, én inkább ilyen vagyok, aki szereti, ha ölelgetik :)

18F

2014. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem néhány GYK-s emberke most fog eret vágni.
2014. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nem minden lány ölelget ennyit
2014. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2014. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert jó. Egy csomó érzés ilyen mixként száguldozik az ereidben. Kellemes. Én is ilyen bújós vagyok. Van aki nem. Merthogy tudok olyat és lány. De ez ilyen. Persze a kiborulásoknak nem adok igazat. Nem ebben nyilvánul meg a szerelem. Vagy szeretet. Ezer más módja van.
2014. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Még nem találkoztam olyannal aki megfelelő mennyiségben ölelgetett volna :D

Előbb utóbb mind elkezdni :/ aki azt mondta eddig h ő nem olyan az is olyan lett.

2014. aug. 3. 19:33
 7/25 anonim ***** válasza:
"elmondom a véleményem az ilyen hülyeségekről" ... Ha neked ez hülyeség, akkor miért jöttél össze olyan lányokkal, akiknek teljesen mások az igényeik, mint neked? Lehet az ilyenek miatt alakult ez ki náluk...
2014. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probléma csak én vagyok a lány. Folyton ölelgetne a párom amivel szokszor annyira felidegesít, hogy szívem szerint ellökném magamtól. Ha meg beszélni szeretnék errõl, hogy örülnék ha kevesebbszer tapadna rám akkor meg kiakad és mindig azzal jön, hogy nem szeretem. Ami nem igaz csak nem igénylek annyi testi kontaktust mint õ. Sajnos ezt képtelen felfogni.
2014. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
7: mert nem találtam még ilyet, egyébként nem sok kapcsolatom volt és főleg nem hosszúak pont emiatt mert inkább nem erőltetem már a dolgot. Szerettem őket és most is segítenék nekik bármikor bármiben de nem birok együtt lenni így senkivel. :(
2014. aug. 3. 19:38
 10/25 anonim ***** válasza:
Én csak néha akarom ölelgetni a barátomat vagy anyumat. Gondolom az ilyen szeretethiányos lányokra gondolsz.
2014. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!