Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértő, ha valaki valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértő, ha valaki valóban prosti?

Figyelt kérdés
Miért nézik le a k**vákat, miért lett ebből sértő szó? Elvégre értünk, férfiakért vannak, és mi bántjuk őket(meg persze a lányok is ugyanúgy)
2014. aug. 24. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem bántom őket. felőlem mindenki azt csinál amit akar. ne általánosíts
2014. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán gondold végig magát a munkakört és a motivációs valamint erkölcsi hátterét...
2014. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem bántom a prostikat. Sőt, szinte semmilyen csoportot nem bántok. Pedig pasi vagyok.


Az olyan embereket viszont nem csipem, akik az élő fába is belekötnek. (Intoleránsak, idegesek, barátságtalanok, stb.). Őket ahol lehet hátrányban részesitem. Munkát nem adok nekik, ha nem szorulok rá, akkor pedig ügyfélnek sem keresek ilyet.

2014. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kedvencem Mr. Busta, de szerintem ezek a sorai igazak és ide illenek: "vállald, hogy kva vagy és senki nem kérdi, hogy mért bszol pénzért, mert az a te dolgod, ha meg rbanc vagy szimplán a talinkat megoldod"

Én is így vagyok ezzel. Ha felvállalja és nem álszenteskedik, mint sok mai tinipeecsa, akkor semmi bajom vele.

2014. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mert olyan dolgot szolgáltat ki magából pénzért ami engem arra sarkall, hogy megvessem ezért, a tiszteletet becsületet pedig akkor ébreszt bennem, ha van tartása és nem adja magát akárkinek, főleg nem pénzért


valami ilyesmi

2014. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert pénzért árulja a testét..

A pénzért vannak nem a férfikért.

Ezért nézzük le őket..

Neked kellene egy olyan nő akibe naponta beleverik 10x mindenféle jöttmentek? A leg alantasabb pénzszerzési módszer munka vagy minek nevezzük. Ezért nézik le őket.

Amúgy a kedvesek velük a férfiak a szemükbe. Csak a hátuk mögött nem nézik őket semmibe.

2014. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem az igénytelen útszéli lotyókra gondoltam :)
2014. aug. 24. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:

azért mert a társadalmi normákon kívüli dolog az, hogy valaki a testét árulja! ez tabu! én személy szerint nem nézem le a prostikat, de ha lenne olyan ismerősöm akinek ez a munkája akkor mindenképpen elővigyázatos lennék vele. aki ilyen munkát végez mint például: politikus vagy prostituált ott nagy valószínűséggel megvan a képesség, hogy embereket manipuláljon és tévesszen meg.

amúgy pedig mindenki azzal keresi a kenyerét amivel akarja, amíg nem árt vele másoknak. azzal egyet értek, hogy nem kell népszerűsíteni ezt a hivatást és nem kell az egekig magasztalni, mert nyilván nem lenne jó példa az elkövetkezendő generációnak, de aki úgy érzi, hogy ez a neki megfelelő hivatás az csinálja nyugodtan.

2014. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pinkpancser ***** válasza:

"A pénzért vannak nem a férfikért."

A fodrász a pénzedért vágja a hajad, a takarítónő a pénzedért mos fel utánad, a bolti eladó sem a saját örömére ül egész nap a pénztárgépnél, hanem a pénzedért...

2014. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 26. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!