Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok inkorrekt lenni!

Figyelt kérdés
Haldoklik a 2 hónapos kapcsolatom. Nem egy városban lakunk. Már csak egy utolsó találkozás van hátra, hogy visszaadjuk egymás cuccait. Ma megkeresett egy srác, akivel tavaly elmaradtunk egymástól, és nem volt lehetőségünk megismerkednünk. Most viszont újra felvette velem a kapcsolatot. Szeretne találkozni velem, de nem tudom nagy szemétség lenne-e, amíg teljesen nincs pont a másik dolog végén. Nem tudni mikor kerül sor a "búcsútalálkozóra", de ezt a srácot viszont nagyon szeretném!!
2010. jan. 16. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Már azzal inkorrekt lettél, hogy itt picsogod el más problémáját, te krúz...szánalmas vagy:-(
2010. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

már miért lenne szánalmas, ez egy oldal ahol kérdezni lehet. nemdebár?:|

szerintem ameddig nem zártad le a kapcsolatot teljesen addig ne találkozz vele, majd csak utána.

2010. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nemdebár kollégának:


Igen, olyan oldal, de nem feltétlenül kell idióta kérdéseket feltenni. És nem, erre nem az a válasz, hogy akkor miért olvasom, hanem az, hogy aki önmagának nem tudja meghatározni, hogy miképp ne legyen ilyen helyzetben inkorrekt, az egy sunyi disznó vagy egy defektes szerencsétlen.

2010. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj amit akarsz!!!!
2010. jan. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sem szánalmas, sem szerencsétlen, sem sunyi disznó nem vagyok. De köszi a minősítést, és az időt, amit szántatok rá(m)! Örülök hogy itt a többségnek tökéletes az élete, és csípőből van joga lehurrogni bárkit, ráadásul nem is a kérdésre irányítva a válaszát.


0:30-as, köszi! Én is így gondoltam...

2010. jan. 16. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Szentem találkozhatsz a másik sráccal még a "búcsútali" előtt is, mert már meg van beszélve, h a másik lezárt, nem? Szentem nem lenne inkorrekt, bár... nem tom. Hmm, lehet meg kéne várnod, de én spec még a "búcsútali" előtt elmennék randizni a másik sráccal a helyedben :DDD
2010. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!