Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja bőven vége a kapcsolatomnak.. ez egy nagyon szép kapcsolat volt.. sajnos a lány fél nem igazán volt hűséges.. ezért hát vége lett... azt hittem, hogy jól bírom nélküle.. de most este... olyan.. " bárcsak újra minden a régi lenne "... olyan ölelkezős kedvemben vagyok... mit csináljak? Ciki, hogy annyira szarul érzem most magam, hogy a régi közös számunkat hallgatom ?
2014. aug. 25. 02:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%
#10-es. Nem akartam így fogalmazni de igazad van.
2014. aug. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
azt hiszed másik orszagban normalisabbak az emberek? attol ,hogy a vezetök korruptak es anyagi helyzete nem tul jo az orszagnak attol meg abenne levö emberek semmivel sem roszabbak mint barhol es csatlakozok az előttem szolohoz ha nem tetszik el lehet innen takarodni kutyänak se fogsz hiänyozni! menjel sirjal anyadnak vagy a pluss macidnak hülyegyerek
2014. aug. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Am is hibáztasd már az országot azért mert sokan szánalmasnak tartják h itt rinyálsz. Fiú vagy gondolkodj már úgy. Szánalmas.
2014. aug. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Dragaim, turelem, par nap es a suliba lesztek, kis hevesek... Csak ugy megjegyeznem, hogy rokonlatogatasban vagyok most mon :) svajcban "picit" mas a helyzet :)
2014. aug. 25. 03:49
 15/37 anonim ***** válasza:
jól van hagyjad leszarjuk a kamu dumádat, magyar vagy te ne hazudj , nem kell itt játszani a külföldi gyereket.
2014. aug. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Öcsém, Svájcban ekkora nyálgépek a fiúk? Vagy csak a magyarok?
2014. aug. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
81%

óóó kezdem érteni a gondolatmenetedet. Tehát az unatkozó tizenéves ragekidek kommentjei alapján kell megítélni egy közösséget. Aztán meg arról papolni, hogy bezzeg máshol. That makes sense!!!

Ne hazudtolnád meg az egyik mondatod a másikkal.

2014. aug. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Hidd el oka van annak hogy nem vagytok eggyütt :) nyugi 16/f
2014. aug. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Virágzik a nacionalizmus!
2014. aug. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
fizetek, csak maradj ott.
2014. aug. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!