Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja bőven vége a kapcsolatomnak.. ez egy nagyon szép kapcsolat volt.. sajnos a lány fél nem igazán volt hűséges.. ezért hát vége lett... azt hittem, hogy jól bírom nélküle.. de most este... olyan.. " bárcsak újra minden a régi lenne "... olyan ölelkezős kedvemben vagyok... mit csináljak? Ciki, hogy annyira szarul érzem most magam, hogy a régi közös számunkat hallgatom ?
2014. aug. 25. 02:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
nem akarok ilyennek, mint te bizonygatni, én tudom, hogy miben ülök :)
2014. aug. 25. 20:37
 32/37 anonim ***** válasza:
Ahha. XD
2014. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
ettől a gazdag vagyok dumától még szánalmasabb leszel, ha igaz ha nem. Folytasd kérlek :D
2014. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
egyébként csak mondom itt 2 különböző ember pofázik neked 78%-al, a 2 nem ugyan az ;)
2014. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Pontosan. :D Szánalmas vagy. :D Jókat röhögök.. :D
2014. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 biohazardxxx ***** válasza:

Ugy gondolom hogy egy választ megérsz és nagyvonalú leszek mivel voltam ilyen helyzetbe és adok némi tanácsot.


1. ne légy makkfej sz.rd le a csajt verd ki vagy bármit de ne gondolj rá!

2. Menj el bulizni rugj be és pofátlanúl kezdj el flörtölni lányokkal.

3. kezd el ismerkedni nőkkel és nehogy meglássák rjtad hogy bánatos vagy mert kiba..nak mint macskát sz..rni....



Én nekem is volt ilyen gondom és csak magamból csináltam hülyét... nekem még a pélóm sem ált fel hónapokig másra annyira szerelmes voltam még plusz majdnem pszihológus lett a vége. Erre valók a jóbarátok az alkohol vagy némi paridrog durr bele az éjszakába és veretni a lányoknak mint az igazi férfiak és ezt imádják a kislányok... én 1-2 hónap ilyen kúra után tök jól voltam és a mai napig elvagyunk párommal. mellesleg ne a diszkóból szedj össze csajt arra ott a net ahol kultúráltan tudsz értelmes nőkkel beszélni!


Szóvl csapasd és ne rílllyá mint egy fürdősk..rva vagy mint egy emós!!!

2014. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha olyan sokat latod azt a Maseratit lassan megjegyezhetned, hogy 1 T :D mümajer
2014. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!