Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelt kérdés

Utoljára múlt hétfőn találkoztunk.

Kedden Bécsbe mentem, a szerdát meg nem tudtam még biztosra mondani így szerda reggel megbeszéltük, hogy mi legyen. Lemondta a szerdát, mert rosszul volt és vendégek jöttek hozzá. Oké. Én csütörtök péntek szombat vasárnap elmentem nyaralni. Tegnap este beszéltünk, nagyon várta, hogy beszélhessünk, egyből kérdezte, hogy jó-e a hétfő, én meg mondtam, hogy majd reggel megbeszéljük hánykor találkozzunk. Felhívtam reggel, és úgy van, hogy nekem kettőtől elkell mennem orvoshoz. Mondtam neki, hogy legyen az, hogy délelőtt átjön ma a városomba, kettőig elvagyunk, elkísér az orvoshoz, utána átmegyek hozzá, erre lemondta, hogy az nem jó, mert nem tud átjönni a városomba, és akkor tegyük át holnapra a találkozást.....én meg rideg lettem vele, elköszöntem és kinyomtam a telefont.

Jogosan sértődtem be?

Oké, javarészt én nem "érek" rá, de 1-2 óra is számít, hogy együtt legyünk, például ha ma felveti, hogy akkor menjek át hozzá 11kor, egyedül visszajövök a városomba és utána megint találkozunk benne lettem volna....de ez így nem értem mire jó.


2014. aug. 25. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a helyzetben nem jogosan akadtál ki. Mint ahogy te is írtad javarészt te nem érsz rá, nyilván nagyon rákészült, hogy tudtuk ma végre találkozni és kiakadt, amikor mondtad, hogy ma meg orvoshoz kell menned. Mérgében pedig visszamondta az egészet. Gondolom az orvosról nem tehetsz (?), de részben azért neki is igaza van (csak rosszul kezelte a helyzetet). Ha most kiakadnál, akkor az kívülről teljesen hisztinek jönne le.
2014. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de HP vagy.. :-D

Olvasd csak el, lefordítottam, amit írtál: beteg volt, át se mentem blabla leléptem, fel se hívtam, minek ő se engem blabla..nem értem rá elmenni, most sem érek rá de igazán eljöhetne, de ááá most már ne is jöjjön a "köcsögje"! Mégis jöhetne, dugni jól jönne...de még ő kérjen bocsánatot!!!

Ha van egy kis esze, majd talál magának olyat, aki ráér, akivel lehet beszélgetni, aki nem csak azt várja, hogy rohanjanak utána.. :) Belehalnál, ha egyszer nem neki kéne utazásra költeni??

HP vagy..ez van.

22L

2014. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor majd bocsánatot kérek tőle.:)

Második válaszoló, ez nem egészen így van.:) 20 ercre lakunk egymástól és MINDIG én megyek át hozzájuk. ottaludni nem aludhatok, a szülei nem engedik(2 és fél éves kapcsolat). Én elkísértem orvoshoz, amikor neki kellett.

nem jön velem sétálni, moziba, sehova, mert lusta(ezt kijelentette).

Szóval ezek után nem csak én vagyok a hibás, szerintem.

Viszont azt elfogadom, hogy hisztis p. vagyok, emiatt tényleg bocsánatot fogok kérni tőle.

2014. aug. 25. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!