Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért fáj ha a párom a telefonj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fáj ha a párom a telefonja háttérképének hiányos öltözetű nőket rak? Próbálom elfogadni, hogy neki ez tetszik. De mégis a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

A történet a legelejétől. Megismerkedtem a párommal. akkor épp a saját gyerekkori képe volt a háttérkép... aztán meglepő módon, és jóleső érzéssel vettem észre, hogy az én képem.... aztán, a közös képek, mobilon és telefonon is.... aztán egy fürdőruhás nő....

akkor nagyon kiakadtam.... elmondtam neki, hogy rosszul esik, főleg az előzőek tükrében. úgy éreztem, megértette és elfogadta. Lecserélte a gépen és a telefonján is autós, motoros képekre. Most hétvégén vettem észre, hogy újra egy csaj van rajta... akkora mellekkel... Az első gondolatom az volt, hogy ha ez a nő tetszik neki, akkor mit keres mellettem? és mért mondja, hogy tetszenek a kis mellű nők neki? (77-es mellbőséggel labdába se rughatnék a képen szereplő mellett).... állítása szerint én értelmezem félre.Mert Ő sose mondta, hogy én nem tetszem neki... és hagy legyen már olyan kép a telefonján, amit Ő neki tetszik....

ennyire nehéz lenne erről lemondania? akkor annak idején mért engedett? most meg mi változott? tudom nem láttok bele egyikőnk fejébe se.... de ha volt már valakinek tapasztalata, érdekelne a miért.



2014. aug. 25. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld elfogadni, mert kiábrándító lehet számára, amit csinálsz. Az írásod alapján semmi önbizalmad nincs, először ezen kellene változtatni.
2014. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van, ez nem helyes, hogy ilyen háttérképeket rak ki. És ha te kiraksz valami sármos izmos csávóról, akkor meg ő lenne felháborodva.


Tiltakozz ellene, és nem, ne legyen olyan háttérképe, ami téged felzaklat. Ha szeret téged, megteszi ezt neked.

2014. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

mert a pasik szeretik legeltetni a szemüket

és?

ez nem azt jelenti h adott esetben le is feküdne vele


szal ne szólj neki, mert korlátként fogja fel !

2014. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Tárgyiasítja és túlszexualizálja a női testet. Engem is zavarna.
2014. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

de, adott esetben le is feküdne vele... ez sajnos tény.

férfi beszélgetés tanúja voltam, Rubint Réka volt a téma: "hát elég mű, nem szeretem a nagy melleket, de azért egyszer meghúznám.." - és ezt nem egy férfi társaságban hallottam, sajnos... :\

2014. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nők... -.-"
2014. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös , miért te nem feküdnél le szívesen egy izmos jóképú pasival , ha lenne barátod (úgy értem ezen te is elkalandoznál, sőt minden nő) , szóval akkor most te is szégyeld össze magad! -.-"


6-os voltam , csak túl hamar küldtem el

2014. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
senkire nem mondtam, hogy szégyellje magát, hanem azt, hogy a férfiakba dolgozik az ösztön, hiába mondják, hogy nem-nem, teljesen máshogy működnek... a nőkben ez nem így működik... mindig vannak kivételek, de az más dolog.
2014. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én pl nem, hűséges típus vagyok és elég amit itthon kapok. Valahogy rosszul érezném magam, ha pl ilyen képeket tennék ki, mert tudom, hogy rosszul esne a barátomnak, főleg ha még szóvá is tenné.
2014. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom vannak pro és kontra érvek itt. Ennek csak azért örülöük, mert látom más is érez így mint én, mármint hogy rosszul esne neki....

köszönöm mindenki válaszát!

2014. aug. 25. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!