Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki 17 évesen havonta elszív egy szál cigit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 18:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azt meg minek? Ha valamit csinálunk, akkor csináljuk már rendesen :-P
2014. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

azt gondolom hogy előbb utóbb rá fogsz szokni...és még egy problémával több lesz

én is így kezdtem...de amikor volt barátom a kedvéért leraktam...mert ő nem cigizett és nagyon ellenezte. neked is ezt javaslom.

2014. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Így haladsz a napi 1 doboz felé.Lassan de biztosan.
2014. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 homo ludensz ***** válasza:
Megértelek bár én cigivel a számban léptem be az óvoda kapuján. Vannak olyan rituális szokások ami azt hivatott kelteni az emberben hogy biztonságban van. Kaja,tető a feje felett, a párja szeretete,a külvilág elfogadja, szóval a szokásos meder melyben az élete zajlik. Másoknál más van,például havonta egyszer elmennek egy kiskocsmába vacsorázni,beszélgetni. Ezek a rituálék spontán módon alakulnak ki és jó esetben biztonságérzetet adnak az embernek. Olyan cölöpfélék amelyek azt az illúziót keltik hogy bármikor kiköthetsz.
2014. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én két hetente szívok, de azt is csak azért mert a haverok baszgatnak miatta. 14/f (utálok cigizni...)
2014. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én szeretek cigizni csak félek hogy rászokok. Azért se szívok mindennap mert nem fogok kidobni 1000 Ftot mindennap. Csak akkor cigizek ha vki ad.
2014. aug. 25. 19:30
 17/23 anonim ***** válasza:
És mégis miért cigizel? Attól hogy itt van olyan gyengeelméjű akinek 1 sz@ros cigi kell hogy azt érezze hogy a gondjait kifújja a füsttel attól még nem kell neked is ekkora retardáltnak lenned. CSAK és kizárólag negatív hatása van, és én speciel a pasid helyében tuti otthagynálak a picsâba ha meglátnám hogy cigizel, de tuti addig nem engednélek a közelembe amíg fogat nem mosol. Undorító szagod lesz tőle, büdös lesz a szád, sárgák a fogaid és a tűdődet is rohasztja. Amíg a saját testedet cseszed szét addig senkit nem érdekel mit csinálsz, de a pasidat ne mérgezd vele, szív így is bőven elég szennyet naponta, nincs szüksége még a te kipufogásodra is.
2014. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mert jó stressz ellen. Aki úgy nem fogad el ahogy vagyok akkor arra nekem nincs szükségem.
2014. aug. 25. 20:31
 19/23 homo ludensz ***** válasza:
17/18 jól látja a kérdező hogy akinek úgy nem jó ahogyan most van erényeivel és hibáival együtt az...menjen el a templomba és csókolgassa szenteket. Azok nem fintorognak mivel fából faragták őket.
2014. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök hogy egyet értünk.
2014. aug. 26. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!