Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megemlítettem neki, majd felháborodott. Jogosan?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, mindig is előrébb helyezte a az orált (számára), mint a szexet. Mi külön csináljuk vagy orál vagy szex, nincs beleturmixolva minden, én próbáltam, de nem sikerült. Jelzem, én nem szeretem, ha nekem csinálják.

Szóval a problémám, hogy sokszor a barátom jelzi, hogy pippantsam le, de ha néha-néha nincs kedvem és helyette szexelni szeretnék, akkor soha nem akarja. Egy nap egyszer akarja, szóval egyszer ez-egyszer az nem fér bele, sőt, 2-3 nap is kimarad, ha egymásnál vagyunk. 1,5 éve vagyunk együtt, én 23L, Ő24 F. Az elejétől kezdve így van, bár az elején nyilván aktívabbak voltunk, de úgy látom, inkább az orálért rajong...

Amikor ezt megemlítettem neki (amúgy is hirtelen begurul), akkor hozta a kifogásokat, hogy ez nem így van, pedig száraz tényeket és sok példát tudnék erre felhozni...

Tehát felvázolom: Ha péntektől hétfőig vagyok nála, akkor max 2x szexelünk és 2x-3x vár el orált, ha nem pippantom le, akkor helyette nincs szex. Persze, Ő szereti az orált, megadom neki, mindent beleadok, de én több szexre vágynék vagy mivel én nem szeretem, ha nekem csinálja az orált (ő sincs érte oda), ezért én ezt felváltom masszírozásra :D

Ez másoknál is így megy vagy csak nekem szembetűnő? :)



2014. aug. 25. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes helyzet. Azt nem említetted, de kézzel sem szereted, ha kényeztet? Vagy ilyen nem szokott lenni egyik részről sem?


Érdemben talán nem annyira tudok válaszolni, hiszen 1,5 év az 1,5 év, mi pedig "csak" 5 hónapja vagyunk együtt. Nálunk ez nem így működik. Bár alapvetően más a helyzet, mert mindketten szeretjük az orális kényeztetést, adni és kapni is. De nálunk pl. sosem volt még zsarolás e téren. Ha pl. valamelyikünk fáradt, feszült, vagy tele van gondokkal, akkor nem csinálunk problémát abból, hogy kimarad a szexuális töltetű dolog (akár orál, akár szex). A barátom annyira nem a zsarolós, vagy erőltetős típus, hogy azt sem várja el, ha együtt töltjük a hétvégét és nekem épp meg van, hogy én orálozzak, vagy kiverjem neki.

19/L

2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Lehet tetszik neki hogy az orroddal kielégíted a köldökét
2014. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
mondd meg neki a frankót neked is pont annyira kell a szex mint neki az orál
2014. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ha kézzel csinálja sem. Nekem ez soha nem jött be, biztos velem van a baj, de így, hogy ő sem rajong érte, így nem nyűg egyikőnknek sem :D Ha nekem meg van és együtt vagyunk, akkor szokott nyaggatni, hogy ő nem vérben küzdő katona, de van szám... persze akkor meg is csinálom neki, mert akkor miért ne, megértem, nem mindenki szereti úgy, neki meg ha jól esik, nekem is jól fog, mert nincs is jobb egy hasfájós napon egy kis testdögönyözés :D Eleinte ha nem volt kedvem is megcsináltam, de most már csak ha van ezeken a napokon kedvem, bár nem vesz olyankor sem figyelembe, nyaggat, a végén meg beszól, hogy igazán megcsinálhatnád, nincs más dolgod... de nem érdekel :D Szóval szerintetek sem oké a dolog :) Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 25. 21:10
 15/20 anonim ***** válasza:
" beszól, hogy igazán megcsinálhatnád, nincs más dolgod..." Uff, ha nekem ilyet mondana, lehet fognám magam és hazamennék. De úgy hogy többet nem látna, mondván: De igenis van más dolgom!
2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
domináns akar lenni feletted ne hagyd magad te legyél olyan mint ő követeld a szexet mint ő az orált
2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem itt nem csak a szex a probléma. A kommunikáció talán az egyik legfontosabb dolog a kapcsolatban, és ő erre nem képes/hajlandó (bár inkább utóbbi).

Számomra elég bunkó dolog az, hogy ő nem akar szexelni vagy téged valahogy kényeztetni (vibrátorral, yoni masszázzsal, legyetek kreatívak), de azt elvárja, hogy te sz.pj... Szerintem ez nem normális felfogás, mert akkor te is elvárhatnád, hogy legyen szex.

Ha meg akarná oldani, törődne veled, akkor hidd el, lenne millió megoldás.

Kezdhetné azzal, hogy hogyan lenne jobb számára a szex (póz, óvszer, stb probléma), folytathatná azzal, hogy kiderítse, mi jó neked a hagyományos szexen kívül (biztos van ilyen, csak eddig te elnyomtad magadban, mert ő nem akar "adni", vagy rosszul csinálta-technikailag, vagy csak simán kedvetlenül, stb. Vagy még nem ismeritek a módszert--> erre valók a szakkönyvek, internet, fantázia)

2014. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán búza
2014. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy valami kimaradt: Nem lehet, hogy a barátod kicsit lusta? És ezt értem arra is, hogy a szex bizony fizikai aktivitás, meg arra is, hogy a te kényeztetésedhez egy kis "kutatást" kellene végeznie a neten, míg ugyebár sz.pás közben csak élvezkedni kell.
2014. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igazából én kiszerettem volna próbálni egy-két dolgot, erre a célra valentin-napra vettem is egy péniszgyűrűt, ami nekem tetszett, használtuk is azóta vagy kétszer... :D :D Mondta ez első alkalommal, hogy tetszik neki nagyon, mindig magammal is vittem, ha hozzájuk utaztam, de ha fel is hoztam vagy itt vagy nálunk, akkor elterelte a témát, úgyhogy szerintem még sem jön be neki annyira... venni akartam ízes intim masszázs és egyben masszírozó krémet, mondtam is neki, de azért sem rajongott, csak rám hagyta a dolgot, azért, hogy ne használjuk, mert neki nem tetszik semmi, nem dobok ki érte pénzt... a való életben rendkívül lusta ember. Szerettem volna több helyen is kipróbálni vele a szexet, de ő erre azt mondta: kiélte magát, mert ő már csinálta mással egyszer sátorban és egyszer bokorban, meg ő már sokat szexelt (hozzáteszem volt eddig 3 barátnője, egyen kívül mind pár hónapos kapcsolat volt és 2x volt egy éjszakása)... mondom huu nekem is volt barátom, Vele több helyen csináltuk, még sem "égtem ki"... kb. egyszer csináltuk más helyen. Van vagy 3 pózunk és ott kifújt. Az előző barátnőjén nem csodálkozom, hogy megcsalta, mert mondták a többiek is, hogy vele is szinte ugyan így viselkedett, mármint nem csak szex terén. De én nem vagyok olyan fajta. Nem tudom semmivel sem rávenni másra, hozza a kifogásokat...
2014. aug. 26. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!