Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? 'Esélytelen szerelem' vagy 'senki aki tetszene'?

Figyelt kérdés

1. verzió: Van, aki tetszik de elérhetetlennek tűnik, így csak messzi remény, hogy legyen kapcsolat, de neked mégis ő az álom és a nagy szerelem.

2. verzió: Nincs egy olyan se a közeledben aki tetszene vagy akivel kapcsolatot szeretnél (és nem azért, mert magasak az elvárásaid), így álmodozni se tudsz senkiről, nincs meg a küzdés lehetősége, DE nem is fáj a viszonzatlanság.


Ha csak ezekből választhatnál, melyik?

Kort és nemet írjatok, köszi :)


2014. aug. 25. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó ég, ez így elég drasztikus, kellene egy 3. verzió is. De egy megfontolatlan átgondolás után azt hiszem, hogy az első jobb. Pocsék, gyomorszorító érzés, ha tudod, hogy reménytelen, de arra viszont van remény, hogy valaki elfeledteti veled az illetőt. És inkább ez, minthogy ne legyen senki, akit szeretni tudnék. Akkor csak egy nagy üresség van. Persze lehetnek más céljaid, elfoglaltságod, de én érzelmi beállítottságú vagyok. Úgyhogy az első.

17/L

2014. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát elég megosztó a dolog :) Én a 2.-ban vagyok, de úgy érzem, hogy az 1. jobb valamivel, mert egy icipici remény legalább van. Vagy legalább valami cél...
2014. aug. 25. 21:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem jobb az első, nem normális, ha egy embernek a másik ember megszerzése az egyetlen álma.
2014. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!