Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Azokhoz a párokhoz szólna a kérdésem, akik már együtt élnek és az egyik fél kevesebbet keres, mint a másik. Ti hogyan oldjátok meg a számlák, a kaja és az egyéb dolgok megvételét? Mindenki egyenlő arányban fizet ki mindent, vagy aki többet keres, az valamivel többel járul hozzá? Közös kasszán vagytok vagy mindenki gazdálkodik a saját fizetéséből?

Mi csak nem rég költöztünk össze. Minden felesbe megy, ami oké. Felváltva vásárolunk be. Ami nekem kicsit bántó volt, hogy egyik nap párom vásárolt és mondta, hogy ha nem gond, akkor fizessem ki neki a felét (bőven van még a fizetéséből). Nekem soha eszembe se jutott ilyen, hogy visszakérjem a pénzt. Én keresem a kevesebbet.


2014. aug. 26. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
közös kasszának szerintem alapnak kéne lennie :)
2014. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összedobjuk a kettőnk pénzét, és mindent közösen veszünk ebből.
2014. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
közös kassza, de mindenkinek legyen egy kis "zsebpénze", amivel nem kell elszámolni. De kaja, lakhatás, rezsi közös kasszából!
2014. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk izraeliták, nincs enyém-tied, mi egy pár vagyunk, egy kasszával. Amúgy mivel csak én dolgozok, menyasszonyom meg otthon vigyáz a gyerekre, a családi és Gyes kivételével minden egyéb bevételt én hozok... De mivel én vagyok a férfi a családban az én dolgom a család eltartása...ha bnőm is keresne, nem filléreskednénk, hogy ki mennyit stb, örülünk, hogy annyival többől lehet gazdálkodni hóvégig.
2014. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül ki mennyit keres közös kassza van és munka megosztás. Én a bevásárlást rendezem párom a számlákat. Eszünkbe nem jutna a másikon számonkérni illetve vissza igényelni pl a bevásárlás összegének akár csak a felét is. Mindenről örizzük a blokkot , csekket így átlátható a kiadás , bevétel mindkettőnk számára.
2014. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Farkaskoma válasza:
Így max lakótársak vagytok... Akkor egymásnak ajándékot is csak ugyan abban az összegben vesztek? Nálunk is az egyikünk többet keres de ha kell valami akkor nem sajnáljuk egymástól.
2014. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a páromnak van munkája,én még fősulira járok
2014. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk természetes, hogy összerakjuk a közösbe, amink van, és közösen gazdálkodunk. A pénz elköltése szuperul megy mind a kettőnknek, tehát a kiadásainkat közösen tervezzük meg. :) A megtakarításunk kezelése viszont az én feladatom.
2014. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!