Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre, hogyan reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre, hogyan reagálnátok? Volt már ilyen barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sétálgatunk kettesben, és egyszer csak minden ok nélkül elutasító lesz, alig beszél hozzám, haza érünk akkor se fogadja a közeledésem, értetlenül állok a helyzet előtt, kicsit ideges is vagyok már, kérlelem mondja el mi bántja, semmi válasz. Majd megjegyzi, ma aludjunk külön szobába, és másnap haza akar menni. (Végül itt maradt)

Később elmondta, hogy az ex-ét látta, és félt hogy bántotta volna őt, vagy engem.

Ez még talán érthető is, sétáljunk arrébb, de emiatt elhidegülni, elutasítónak lenni és hazamenni? Össze is balhéztunk rendesen. Azt mondja gyűlöli tiszta szívből, és soha nem tudná vele elképzelni, akkor mégse értem mi volt ez az egész...

Ráadásul nem az első alkalom, épp egy romantikus hétvége végén mondta, hogy nem szeretlek hazamegyek. Majd utolsó pillanatban meggondolta magát, és bocsánatot kért. De nem értem én ezt az egészet...

Úgy érzem boldog mellettem, vigyorog, ragyog a szeme mikor velem van, de olykor mégis teljesen kifordul magából...


2014. aug. 26. 12:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez nem idő függvéne. Egyes emberek időtől függetlenül, nagyon tudnak ragaszkodni másokhoz. Lehet a párod is ilyen - csak az a baj, hogy ha így van, hogy a ragaszkodásának tárgya nem te vagy...
2014. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!