Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, most mi legyen?

Figyelt kérdés

A legtöbb lánynak nem elég heti 2 találkozás. No, itt a gond az, hogy nekem bőven elég...

Szerintetek változtatni kéne, vagy inkább keresni egy olyan lányt, aki nem csüng mindig a nyakamban?

19F



2014. aug. 26. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lanyt keress, akinek ez eleg.
2014. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jó gondolkodásmód mivel te így szeretnéd neked ez a normális és vannak akik heti minden nap találkoznának, de az is normális te ilyen vagy és kész keress ilyen lányt aki annyira nem ragaszkodó tipus.
2014. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen vagy, ne változz meg (szerintem nem is tudnál)

van hozzád hasonló lányban is

2014. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!
2014. aug. 26. 14:11
 5/9 Fényember ***** válasza:
Nekem is elég a barátommal heti 2 tali (ilyenkor 2-3 órát vagyunk együtt)...egyszer kétszer előfordul hogy 3 is van. De minden nap beszélünk 2-3 órát fb-n. Nekem ennyi elég, és szerintem neki is. Ennek ellenére imádjuk egymást, de egyikünk se az a másik nyakán lógó típus. :)
2014. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szt elég

16/L

2014. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5


Olyanra gondolok én is. :)


Nem az van, hogy nem szeretném, hanem szeretek néha egyedül is lenni. Mindenkinek van hobbija, barátai, stb. Még fiatal vagyok. Egyszer úgyis lesz egy kapcsolatom, ami összeköltözést is jelenteni fog. Így van? :)

2014. aug. 26. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Igyvan:)
2014. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a barátommal minden héten 3x-4x vagyok együtt, együtt is alszunk, ha nem, akkor pedig egész nap beszélünk facebookon. Vagy pedig megyünk külön útra, pl. saját barátok. Nem sokára összeköltözünk egy albiba, ott szinte minden nap együtt leszünk! Mi ilyenek vagyunk, lazább kapcsolatot egyikőnk sem tud elképzelni! :)
2014. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!