Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami idegesít a párotokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami idegesít a párotokban?

Figyelt kérdés
Én is imádom a páromat testestül lelkestül de nagyon idegesít mikor nem az van amit ő akar akkor bedurcázik mint egy gyerek állandóan.Titeket mi idegesít a szerelmetekben?
2014. aug. 26. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég sok dolog idegesít benne, nem tudnám ide leírni!

De pont ezek miatt imádom is őt ....!

2014. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs benne semmi idegesítő :D No de viccet félretéve, 7 éve vagyunk együtt, de nincs olyan tulajdonsága ami idegesítene...
2014. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen rossz tulajdonsága, hogy nem létezik.
2014. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem most nincs párom... de ami eddig mindenkiben idegesített hogy szex után mindig beszélgetni akartak. ezzel mindenki felbosszant
2014. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

Néha, bizonyos dolgokban lehetne határozottabb.

Amúgy imádom.

2014. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Néhány dolog van, amit olykor utálok, de legtöbbször imádok benne:

- akaratos - jó a dologban, hogy mindig küzd azért, amit szeretne elérni, viszont olykor kicsit túlzásba esik. (Na jó, azért az esti filmen nem veszünk össze)

- határozott - Nagyon erős, férfias jelenség a kellő határozottsággal - viszont én hozzá képest totál határozatlan vagyok.


Ja, és ami azért egy kicsit mégis nyúz: olykor valami kötelező konyhai kelléknek érzem magam. :) Nem élünk együtt, de mikor nála vagyok, nincs olyan alkalom, hogy ne rakjak rendet/főzzek, stb. :P

2014. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bámulja a nőket amikor sétálunk valahol!
2014. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan tulajdonsága, szokása nincs amit nem szeretek...


Az zavar hogy horkol és csikorgatja a fogát álmában....de erről ugye nem tehet:) Anno megszabadultam a nővérem fogcsikorgatásától mikor külön szobába kerültünk, most hallgathatom a férjemét:D

2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!