Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme hűségesnek lenni?

Figyelt kérdés
Volt már pár kapcsolatom és hát körülbelül csak egy embert tudnék mondani aki megérdemelte hogy őszinte, hűséges voltam hozzá. A többi kapcsolatom semmit nem ért különös az utolsó aki közös élettel hiteget aztán csak pislogtam amikor hirtelen bejelentette hogy nem szeret. És úgy éreztette hogy ez egy jó kapcsolat szóval igencsak padlót fogtam. Szerintetek megéri hűségesnek lenni vagy mikor érdemes más után nézni hogy az ember ne járjon így?
2014. aug. 27. 18:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy kiemelném hogy eddig hűséges voltam de ahogy öregszem a tapasztalatok azt mutatják hogy nem sok ember érdemli meg.
2014. aug. 27. 18:59
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek adj 1 esélyt.
2014. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Csak annak van értelme... ezeket a csalódásokat el kell viselni... ez a záloga annak hogy egyszer majd találj valaki olyat aki viszonozni tudja ezt.. és hogy maradjon még értelmes ember ezen a bolygón...
2014. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Adtam én már esélyt sok embernek de például ilyen emberhez mint az utolsó hülyeség volt hűségesnek lennem.
2014. aug. 27. 19:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Van értelme hûségesnek lenni, már csak magam miatt is. Undorító és gerinctelen dolognak tartom a megcsalást, az elveimet meg nem fogom senki miatt feladni, akármit is tenne velem.

L

2014. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hany eves vagy utolso. De en evekig voltam ezzel az emberrel lassan 30 vagyok nagyon elszurtam ezt az idot. Nekem is lett volna lehetosegem mellete ismerkedni de tudod amikor azt tervezitek hogy osszehazasodott meg gyereket akartok es egyik percrol a masikra bejelenti h nem szeret mar akkor igencsak elgondolkozik az ember. Mielott valaki irna nem en eroltettem a hazassagot. Ja es harminc felett a legtobb normalis pasi nos ugyhogy ismerkedni is rossz.
2014. aug. 27. 19:18
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ne úgy nézd h elvesztegetett idő volt, hanem próbáld úgy nézni, h ebből is nyertél vmit.
2014. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen megértelek, csak tudod ezzel a gond, hogyha ezek után úgy állsz hozzá, h senki se érdemli meg, és mindenkit megcsalsz, akkor könnyen lehet hogy egy olyannal is megteszed majd ezt, aki téged igazán szeret, és sose csalna meg.
2014. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tenyleg nyertem sok elcseszett evet. Jo hogy egy pasinak konnyu ismerkedni na de egy nonek ilyenkor mindenki nos vagy elvalt.
2014. aug. 27. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!