Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb férfiak! Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Ti mikor voltatok a legsikeresebbek a nőknél?

Figyelt kérdés

Hány éves korotok körül voltatok a legjobbak?

Hogy érzitek?

Minimum 30 felettiektől kérdezném.



2014. aug. 27. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Most
2014. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idén.

40+

2014. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párom 38 éves. Elmondása alapján 34-35 éves kora óta tart ez. Előtte is az volt, de később komoly kapcsolata lett, gyereke született. Mikor szétmentek a gyerek anyjával, utána 2 évig falta a nőket, nem volt kapcsolata, csak egyéjszakás kalandok, vagy szeretők, akikkel többször találkozott, de nem akart tőlük szexen kívül semmit. Most velem van, remélem ez így is marad. Ha nem lenne velem, biztos vagyok benne, hogy még most is nagyon sikeres lenne. Bőven letagadhat 5-8 évet, nagyon jól néz ki, jó munkája van, jól keres, intelligens, jó a dumája, a humora, rendkívül udvarias, szóval minden megvan benne, amire ugranak a nők. Amikor elmegyünk valahova, látom is, hogy igencsak megnézik maguknak, és dagad a májam... :)
2014. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
F 42.Én mindig jó voltam .De most a tapasztalat,vadász ösztön és a sok jó csaj,hát igen!
2014. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja meg fiatal lányokat vesznekle a lábukról....
2014. szept. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!