Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le az anyósomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le az anyósomat?

Figyelt kérdés
A férjemmel családi házban élünk együtt,anyósom 2 háznyira lakik tőlünk. Minden nap át kell menni hozzá,mert a férjem elvárja,ezt azzal magyarázza,hogy szegény egyedül él,mert a férje meghalt. Ez oké is, de kb mindenbe beleszól anyósom. Elmentünk 1 hétre nyaralni és arra jöttem haza,hogy átrendezte a konyhámat, a kertembe növényeket ültetett,de össze vissza, az előkertembe zöldségeket.Azzal jön,hogy majd ad nekem egy csomó szobanövényt,de ilyen 10 évesekről van szó, amik már tök csúnyák. Hiába mondom a férjemnek,ő az anyja pártját fogja,mert hogy már 68 éves szegény. Ha barátnőimmel havonta egyszer találkozok, egy 2-3 óra hosszára azzal jön,hogy bezzeg ő neki mindig is a férje volt egyben a barátnője,nem kellettek neki barátnők.De hozzáteszem,hogy a férjem meg minden hétvégén oda van a haverjaival. Ha a férjem megég a napon,anyósom engem olt le,hogy én miért nem kentem be a fia fejét napkrémmel. Mit tegyek??? És ezek csak pár dolgok,vannak még dolgai... 25 éves lány

2014. aug. 28. 16:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vagy a drasztikusabb meg oldás az az lehet hogy szépen anyaszült meztelenül a férjed elé állsz magadra mutatsz és szépen meg mondod neki! "látod ezt? Na ezt nem fogod meg kapni addig amíg nem teszel valamit az ügy érdekében!!" ha kell akkor minden nap meg csinálnám vele! Döntse már el hogy az anyjával vagy veled él? Az anyosodat úgy se tudod le állítani mert ő neki az az érdeke hogy a fiát vissza kapja és te ebben neki útban vagy! Tehát ő téged akar ezekkel a piti baromságokkal tönkre tenni! Ha a párod változtatni akar akkor úgy is tesz érte mert addig nem lesz p.n.@! Ha meg nem tesz ellene akkor b..a meg az annyát te meg keress olyan pasit aki nem anyuci kedvence
2014. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!