Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősömmel beszélgettem és úgy ültünk a kanapén,hogy én az egyik végébe ő a másik végébe.Tűsarkú fekete cipő volt rajta és megkérdezte nem baj ha az ölembe teszi a lábait míg beszélgetünk.Mondtam nem.Oda is tette majd levette a cipőit később,én meg elkezdtem simogatni a lábát,mire ő az arcomhoz nyomta.Nekem van lábfetish hajlamom,így elkezdtem puszilgatni meg nyalogatni stb,be is tette a számba őket.Majd felhúzta a cipőit a végén és úgy is.Ezután elment és többé nem beszéltünk a dologról.Nem mondtam senkinek sem,szerintetek ez megcsalásnak minősül?
2010. jan. 16. 19:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Lenyegtelen h mire gerjed.

Ha ekozben szereted a baratnodet, es meg se fordul a fejedben, hogy a fent emlitett holgyet maskor is nyalogasd, akkor nem megcsalas. Szerintem.

2010. jan. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fejembe nem fordult meg hogy lefeküdjek vele még a csók sem,de azért valahol mégis testi élvezkedés volt.Ebből gondoltam hogy talán annak minősülne...
2010. jan. 17. 09:53
 13/20 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban valóban nem megcsalás...de gondolj csak bele,ha ugyanezt megcsinálná Veled a bnőd Neked,hogy esne a dolog?Ha kiderűlne,hogy a barátom ezt csinálta akkor én elhagynám.Az lehet,hogy nm csalt meg,na de aki ilyet megcsinál annak mennyire fontos a kapcsolata?
2010. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem vagyok rá büszke én sem.AZ meg hogy lábfetish beütésem van nem tehetek róla...És tényleg szép lábai vannak...Hát már nem tudom nem megtörténtté tenni.
2010. jan. 17. 15:06
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is imádom jó lábakat(a fiúkét),de nem fogok más fiú lábát végig csókolgatni meg simogatni, ha van barátom.Nálam ez már megcsalásnak számítana,de ez a barátnődtől is fűgg, hogy ő hogyan viszonyúl hozzá.Az én barátom a jó popsikra bukik és nagy főleg mű mellekre, szóval lehet, ha őszinte lenne és elmondaná, hogy kell neki néha ilyen nő is,de semmi szex vagy csók stb.akkor még benne is lennék,de titokban és megbánás nélkül az már fájdalmas lehet a másiknak.SZóval beszéld meg a barátnőddel, esetleg menjetek el egy swinger klubba és akkor kiélhetitek magatokat, vagy a barátnőd gyúrjon a lábára és akkor egész nap az ő lábát nyalogathatnád.

25/L

2010. jan. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Igenis megcsalás, mert Te a mai napig foglalkozol ezzel a dologgal, és az tűnik ki a soraidból, hogy még most is felizgat ha rá gondolsz.
2010. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom..Ha nem gerjednél a lábra akkor asszem nem lenne megcsalás de talán nálad ez olyan mint másnak a mell..tehát lehet h megcsalás..
2010. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyértelmű a válasz. Gondolj arra, ha te benyitnál egy szobába, ahol épp a történetedhez hasonlóan a barátnőd lábaira izgulna egy másik fiú, te mit tennél. Nem hiszem, hogy normálisnak tartanád. Sajnos úgy veszem észre, hogy számodra teljesen mindegy, hogy ez megcsalás vagy sem, mivel láthatóan nem a megbánás, csupán az egyszerű kíváncsiság tette fel benned a kérdést..
2010. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon kiakadnék.Igazából nagyon megbántam ahogy írtam is
2010. jan. 20. 10:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát amíg van nőcid addig ne mások lábait nyalogasd hanem a te csajodét.
2010. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!