Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg én vagyok a "gonosz"?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nem tudom eldönteni,hogy bennem van-e a hiba,mert nem értem miért utált meg pár ember.Ezért leírom a történetet..

alapjáraton egy csendes visszahúzódó nagyon érzékeny lány vagyok,próbálom ezt kicsit leplezni mivel nem érzem túl jó tulajdonságoknak.

Amikor középiskolába kerültem lett egy barátnőm plusz pár másik lány akivel jóban voltam. Ha én összejöttem egy fiúval és szakítottunk rá,egy oylan lány jött vele össze akivel jóban voltam. az egyik kicsit szíven is ütött mert a lányok soha nem szóltak nekem előtte,hogy ők amúgy ismerkednek. és még úgy vette el a srácot,hogy mi kb aznap szakítottunk. akkor arra a lányra haragudtam és az akkori b.nőm nagyon szidta azt a lányt velem együtt. és az akkori b.nőmnek volt egy bátyja akibe beleszerettem sokkal később. évekig voltunk együtt és nagyon szerettem,mindent megtettem érte. de aztán valamiért ez a b.nőm furcsán kezdett velem vislekedni lekoptatott és jóban kezdett lenni a kiutált lánnyal és annak b.nőjével,aztán már csak annyit láttam ,hogy a barátom összejött a kiutált lány b.nőjével.

Most ők mind nagyon jó barátok és engem utálnak,az exem is elmondd mindennek pedig ő hagyott ott se szó se beszéd. Nem értem,mit tettem? Azt a kiutált lányt se bántottam amúgy,csak amikor összejött az exemmel akkor haragudtam rá,de később nem érzékeltettem vele.

Mi a baj velem? tőlük már nem fogom megkérdezni,mert ezekután nem is beszélek velük,mégis fáj a szívemnek,mer tudom soha nem bántottam őket,és a barátomat szívből szerettem :(


2014. aug. 29. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy fiatal vagy.
2014. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Tévedsz halandó! A gonosz nem te vagy...a gonosz ott van mindenhol, ott szunnyad a legártatlanabb lélek mélyén, ott izzik minden élőlény elméjében. A gonosz ott van a világban mindenhol, és a világon minden gonosz! Gonosz vagy, de gonosz vagyok én is, aljasak a gondolataim, gonosz a lelkem és mérgezők a szavaim... Látod már halandó...tévedsz...a gonosz nem te vagy...de te is gonosz vagy!
2014. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a női tévhitet felejtsd el, hogy a te ex-pasid tabu kell legyen a barátnőid számára. Persze elvárhatod ezt tőlük és haragudhatsz rájuk amiatt, ha összejönnek egy volt pasiddal, de legyél tudatában annak, hogy ebből mindig problémáid lesznek ( feleslegesen ).


Fejlődj szellemileg tovább és ne kapaszkodj olyan dolgokba, amelyek felett már nincs irányításod, mert csak te fogsz szenvedni miatta és másokat is elfogsz veszíteni ezért.


Ebben a konkrét esetben az a tanulság, hogy a kocka mindig fordul és a másik kiutált személyből könnyen lehetsz te az, akit kiutálnak. Ezért nem kell utálatot szítani és fenntartani magad körül, mert előbb-utóbb az visszaszáll rád.

2014. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem szavaidat, Neked már egyáltalán nem kellenek ellenségek, ha ilyen "barátnőid" vannak/voltak.

Ne haragudj, de azt hiszem azok a lányok soha nem voltak igazán barátnőid.

Egyébként semmilyen baj nincs Veled, a visszahúzódó természet és az érzékenység nem negatív tulajdonság!

Sok fiú pont az ilyen kedves, szeretetreméltó lányokat keresi! :)

2014. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!