Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy húsibb lányt fogyasztani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy húsibb lányt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Bocsi, a provokatív címért, a kérdésem az lenne, hogy FÉRFI/NŐKÉNT tudok olyanról, hogy a kapcsolatban lefogyott a párotok idővel , és tudta is tartani ? A mostani lány akivel egy éve hm, elég közel vagyunk egymáshoz, lenne szó. Nagyon szép lány LENNE, ha letudna adni magáról 10kg, nagyon szeretnék vele lenni, de valahogy mindig taszítanak a testesebb hölgyek (elnézést!). A súlyával ő is tisztában van, csak azzal nem, hogy engem ez mennyire zavar, futni szokott, és oda is figyel mit eszik, de valahogy ugyan olyan. Genetikailag ennyire kódolva lenne az alkata ?

Érzelmileg nem merek komolyan belekezdeni, bevallom gonoszan nem szeretnék egy kövér nővel együtt élni. Szülés után még rosszabb lesz ? Amúgy kifejezetten okos nő, öntudatos, de valahogy a súlyával nem bír, hogy lehetne ezt feloldani ?


27F 25N



2014. aug. 29. 13:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
azért látom értelmét ezt megkérdezni, mert ő is LE AKAR FOGYNI , nem akar ekkora súly többletet ,
2014. aug. 29. 13:41
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég összetett kérdés.


Amennyiben hosszú távra tervezel vele és gyereket is akarsz tőle, amint az írásodból feltételezhető, az életstílusát nagyon fontos figyelembe venned, hogy az passzol-e a te elképzeléseddel és életstílusoddal.


Aktív életmódot él ? Rendszeresen sportol ? Egészségesen táplálkozik ? – Ezek a kérdések fontosabbak, mint az, hogy a mérleg 5 vagy 10 kilóval mutat többet, mert az már hajszálnyival több odafigyeléssel és erőfeszítéssel megoldható, csak az alapok legyenek meg.

A lényeg az, hogy hosszútávon ne legyen akkora különbség az ő életvitele és a te életviteled között, hogy azt ne tudjátok közös nevezőre hozni.


Genetikailag elhízott emberek nincsenek ( 1% alatti kivételeket nem számítjuk ide ), de fontos megfigyelni azt, hogy valaki miért hízott el : rossz családi berögzülések, régi szokások, pótcselekvés, ételkomfort, stb. – ezeken akár te is tudnál segíteni neki, mert a probléma amúgy teljesen megoldható , de nyilván azt előre nem tudhatod, hogy mennyire lesz egyszerű és általában nem az, de ettől még elérhető és egy társsal könnyebb, mint egyedül.


A kommunikációra sort kell kerítened minél előbb, amennyiben komolyan gondolod ezt, és egyáltalán nincs miért sértőnek találja a dolgot, elvégre vele tervezed a jövődet és számára is egy egészségesebb életet akarsz biztosítani.

2014. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Inkább ilyen házi praktikákra, bölcsességekre és józan ésszel teszi, pl, tészta heti 1-2 alkalom max, fehér húst salátával , vacsora ritkán, de ha igen, akkor zabpehelyszerűség,továbbá minimális cukor, folyadék is sajnos kevés .

esténkét ha van ideje 2-3 km futás, ez egy ideális hónapban történik, amikor van ideje figyelni és betartani, ilyenkor kicsit látszik is, hogy alakul, de akkor sem megy egy bizonyos szint alá .

tudom,hogy meg kell beszélni vele, és tudom hogy okos lány,( hogy nem kéne megsértődni ha szóvá teszem) de nagyon rosszul esik neki, pont a fentiek miatt, hogy tesz ellene (szerintem nem is rosszul) de nincs igazán foganatja .

2014. aug. 29. 13:53
 14/24 anonim ***** válasza:
na figyelj ha írsz privit leírom én hogy fogytam másfél hónap alatt 10 kgt, olyan voltam mint a barátnőjelölted kb, bár rajtam még van felesleg de na :D
2014. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%

14-es masfél hónap alatt 10 kiló az egészségtelen.

Ennek a fele víz és izom volt..:)

2014. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
Te elmebeteg vagy tesó.menj nézesd meg magad inkább a kezelőorvosoddal, a csajnak hagyj békén.Van 10 kiló pluszz rajta.Na és? Azthiszed te mindig fiatal maradsz és felállt farkad lesz? hamarabb fog elhullni a hajad minthogy gyereked születne.
2014. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A " házi praktikák " helyett egy célorientált, precíz tervet ajánlanék , ha már akartok csinálni valamit rendesen.
2014. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
akkor még1× leírom, őt is ZAVARJA a súlyfeleslege, és már jóval előttem zavarta, és nem értem miért kéne egy 10/10 nőről lemondanom, ha mindketten akarjuk ? nem az arcát , a mellét akarom megoperáltatni , vagy bármi más mesterséges beavatkozást, hanem a testsúlyát, neki is sokkal jobb lesz a közérzete és nekem is, miért kéne azt a rosszat elfogadni amin lehet változtatni ?
2014. aug. 29. 14:04
 19/24 A kérdező kommentje:
17 , WStreet-VIPera igazat adok, csak nem tudom, hogy kellene rávezetni, valahogy úgy kéne, hogy belássa, hogy nincs eredménye annak amit ő csinálgat ,de hogy
2014. aug. 29. 14:07
 20/24 anonim ***** válasza:

Abból amít a #13-as hozzászólásodban írtál, az első probléma az, hogy nem következetes és nem tartja be a rendszeresség szabályát. Egy „ életmódváltoztatás ” önmagának mond ellent akkor, ha valaki szervezetlenül csinálja. Ilyenkor az történik, amit te is írtál, hogy néhol látszik valami változás, aztán meg ismét visszatér a kezdeti állapothoz. Ez az „ egy lépés előre és kettőt hátra ” típusú önszabotázs.


A másik probléma az, hogy ő is nyilván sok helyen téved, pont úgy, ahogyan azt az emberek 90%-a teszi, aki azt gondolja mindent jól tesz, csak nem érti miért nincs eredménye. Ez esetben mindig hiba van adott helyen vagy akár több helyen is, csak azt ő nem veszi észre vagy nem ismeri fel hibaként.

Irok példát:

- a kevés folyadékbevitel jelentős szerepet játszik az éhség csillapításában, ezt elhanyagolva ő többet eszik sokszor, mint amennyire szüksége volna, ezenkívül a közérzete sem optimális, mert a szervezetnek vízhiánya van;

- a heti 1-2 alkalom tészta szükségtelen olyasvalakire számára, aki fogyni akar;

- vacsorára semmilyen típusú gabonafélét vagy cukrozott terméket nem kellene fogyasztani, a zabpehely maximum reggelinek javasolt, de még akkor is vannak jobb alternatívák;

- a mozgás rendszertelen, az „ amikor-összejön-akkor-mozgok-vagy-ha-jobban-meggondolom-nem ” szinte egyenlő a nullával;


Szóval volna bőven hiba, amit meglehetne beszélni és kilehetne javítani, mert így nem csoda, hogy nincsenek eredmények.

2014. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!