Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni egy sráccal csak nem tudom mit mondjak neki?! (Bővebben lent) 13/L ( a srác is 13)

Figyelt kérdés

Idén kerültünk egy osztályba.. Egy idő után elkezdtünk MSN-en beszélgetni. És már valahogy éreztem hogy tetszem neki, és egyszer szóba került ez a téma, megkérdeztem tőle, mondjuk elég félénken de megmondta hogy én, és én is megmondtam neki hogy nekem meg ő.. Azóta is beszélünk suliban is meg MSN-en is.. És többször köszönt el úgy hogy puszi és akkor én is mindig mondom neki hogy puszíí.. Volt már olyan megjegyzése hogy jó seggem van.. A suliban is eléggé figyeli hogy milyen szinű tanga van rajtam.. Nem tudom hogy akar-e velem járni vagy nem?! Kérdezzem én meg tőle vagy ne?! Hosszabb kapcsolatot szeretnék, ő is egy elég komoly srác csak nem tudom hogy mit mondjak vagy hogy egyáltalán én kezdeményezzek-e..

A válaszolóknak előre is köszíí.. (L)


2010. jan. 16. 22:51
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem XD



"figyeli hogy milyen szinű tanga van rajtam"


most vagy én vok leragadva vagy télleg má a 13 éves lányok itt tartanak ? o_o"

2010. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
A 12 évesen is tanga van már.
2010. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Első válaszoló !


13 évesnek ? xD te normális vagy testvér >.<


Az unokatesom 12 ésmá 68D-s kell neki ! >.<

a hugomnak meg 80D -s xD

Hát már a fejlődés is megnött XD

2010. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
akkor én vok leragadva ='( Ez "gáz" ?
2010. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

"ő is egy elég komoly srác"

Képzelem mennyire komoly lehet,ha azt mondogatja neked,hogy milyen jó segged van,és a tangádat bámulja egész nap! :D (És amúgy WTF? Egy 13 éves kislánynak minek a tanga?! :D Jézus úristen! :D)

2010. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

1.Hát.. Jó melleim vannak xD

Nem vagyok R*banc h kamerán olyan dolgokat mutogassak.


2. Ugy Látszik.. :D Több megjegyzést kaptam már a seggemre.. xD "Nézd már mijen jo segge van" ilyesmik..

Hát az ugy volt hogy minden nap megnézi milyen szinű és mondja h szép lila :D:D Meg ilyesmik..


Csak nem tudom mi legyen hogy mitmondjak neki lécci segítsetek..

2010. jan. 16. 23:01
 7/54 anonim ***** válasza:
Mikor megjegyzi, hogy "milyen szép lila", mondd neki, hogy "hát még az íze milyen jó, nem akarod megkóstolni?".
2010. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Azért nézzél körül már a 12 évesek is tangában rohangálnak..

ÉS megköszönném ha komoly dolgokat írnátok és komolyan segítenétek..

2010. jan. 16. 23:03
 9/54 anonim ***** válasza:
ugye tudjátok hogy : Szemetek vagyunk ? xD
2010. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Nem ilyen perverz válaszokra gondoltam... De azért kösz..

Szeretnék vele összejönni csak nem tudom hogyan lécci segítsetek..

2010. jan. 16. 23:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!