Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jut eszetekbe a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszetekbe a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés

Bármi ami eszedbe jut, akár egy szó, akár egy kerek vélemény.


6 hónapja vagyunk együtt, átlagosan 2 hetente egyszer találkozunk.(szabadidőnk mindkettőnknek van, és közel lakunk egymáshoz)

A 6 hónap alatt kétszer szeretkeztünk.

180 napja vagyunk együtt, ebből megközelítőleg 30 napot töltöttünk együtt.

20 illetve 19 évesek vagyunk.


Szerintem az átlag ember véleményén vagyok, de ezt majd a válaszok alapján tudom meg.

Minden válasz abban fog segíteni nekem,hogy változtassak, csak kérdés hogy melyik irányba.


2014. aug. 30. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
most komolyan? KOMOLYAN?? te jó ég, ha van szánalmas dolog...
2014. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
ennek semmi értelme, ez nem kapcsolat
2014. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fogalmam sincs, pár szám alapján, hogy mit mennyiszer és milyen gyakran csináltok, nem tudok véleményt alkotni. Gondolom mindennek megvan az oka, ezeket kellene leírnod ha már annyira véleményt szeretnél.
2014. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fura, nem kicsit!
2014. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"A 6 hónap alatt kétszer szeretkeztünk. "

Együtt, vagy összesen külön-külön?

2014. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kevés, pláne ha közel laktok egymáshoz. Ha mondjuk messzebb laknátok egymástól azt mondom oké, de így elég kevésnek tűnik. De ha nektek így jó, akkor legyen így.
2014. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
ez egy kapcsolat? mi ez már? ez nem is kapcsolat! nekem ezek jutottak az eszembe először.
2014. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
Nekem a - ha van lehetőségetek többet találkozni - akkor a miért nem teszitek ?!
2014. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor még is csak egyezik a véleményem a többségével.

A 180/30 napot csak szemléltetés céljából írtam le, egyébként nem így tartom számon, csak így durvább.

Nekem nem jó így, gondolom rá jöttetek,hogy nem miattam megy így a dolog,hiszen akkor a kérdést sem írtam volna ki.

A lényeg,hogy szerintem sincs értelme az egésznek.

2014. aug. 30. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát én grillezéskor a kutyának megsütném ha negyed évente használnám a farkam igaz mi együtt vagyunk de a heti 4-5 az megy de én a kedvest nógatom a heti 7 dugás miatt

Szerintem vagy csak játszik veled vagy van más akivel gyűri a lepedőt akiről nem tudsz és érzelmileg kihasznál

ez a kapcsolat nem kapcsolat.

Fiú vagy lány vagy mert ha lány vagy merre laksz?

2014. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!