Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elfogadni a meghívá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elfogadni a meghívását?

Figyelt kérdés

A párommal még az ismerkedésünk elején szóba került hogy melyik országba mennénk el legszívesebben.

Azt tervezi, hogy amikor egyetemen a két félév között szünet lesz nekem, akkor elvisz egy hétre a kedvenc országomba és teljesen ő állná, mert jól keres.

Ezen összevesztünk, mert úgy érezném, hogy kihasználom, de az egyetem mellett végzett munkámmal se tudnám kifizetni a saját részemet (itthoniakat támogatom, a tankönyvek drágák stb). A barátnőim csak annyit mondanak, hogy mázlista vagyok és fogadjam el. A páromnak is felvetettem a problémát, de ő csak annyit mond, hogy fogadjam el ajándékként.

Mit lehet ilyenkor csinálni?


2014. aug. 30. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim mindig azt mondták, "Ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el!".

Felkínálta és, ha elfogadod akkor még jól is érezheted magad. Nem feltétlen kell mindent neki fizetnie, vihetsz te is valamennyi pénzt vagy vehetsz neki ott valami ajándékot.

2014. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elfogadni ajándékként :) Kihasználás az lenne, ha azért lennél vele, hogy elvigyen a kedvenc országodba.

A kérdésed alapján sejteni lehet, hogy nem ezért vagy vele, tehát nem kihasználod, szóval nem értem, hogy mi a problémád :)

2014. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fogadd el :)

ez nem kihasználás

2014. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!