Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve barátom van és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve barátom van és nem tudom milegyen:C?

Figyelt kérdés
Másfél éve barátom van és már egyszer megcsalt, de én megbocsátottam neki mert nagyon szeretem! És amikor a haverjaival van akkor mindig másabb,de persze akkor se szar le. Csak kell egy kis idő amíg.. hogy is mondjam.. "bemelegszünk" és utána már minden könnyen megy,beszélünk meg stb. szerintetek mitcsináljak?
2014. aug. 30. 19:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazad van,de ha szeretem nem tudok mit csinálni

Amíg vele voltam voltak rossz napok is de egyben jók is

ha meg külön csak rosszak,az összes barátomat leszartam,a családomat is,egész nap a négy fal között ültem és saját magamat hibáztattam..

2014. aug. 30. 19:47
 12/12 BlackSword ***** válasza:
Dehogy szereted... Kapcsolatfüggő vagy, de az nem szerelem... Igen is állj a sarkadra és legyél nő!!! Ne egy kapcarongy, amit akkor használnak ha kell...
2014. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!